Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dobra informacja kosztuje. Komentarz Krzysztofa Wiejaka

Utworzony przez Phenom II, 18 lipca 2012 r. o 09:51 Powrót do artykułu
Dobra, szanuję decyzje. To ja poprostu przestane tu zaglądać. Jest sporo innych stron o lubelszczyźnie za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może to Wy mi zapłacicie za to że łaskawie wchodze na Waszą stronę i ogładam mimowolnie reklamy za które dostajecie nie małe pieniądze??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bezsens:)... i tak płacę za internet... a co do dobrych informacji na dziennikwschodni.pl płacić za błędy ... i to ortograficzne i niedokonca sprawdzone informacje:) to paranoja... chyba ze zwolnicie dziennikarzy... jaki sens ma płacenie za dostep do artykułów skoro płace za intrernet niech firmy internetowe odpulają wam 1% miesiecznie stracicie na tym watpie ze ktos z tego skorzysta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, nie trzeba rezygnować z naszego portalu, wciąż będą tu aktualne i bezpłatne informacje. Opłaty dotyczyć będą tylko niektórych treści. Tak jak pisze redaktor naczelny - reklamy nie pokrywają wszystkich kosztów związanych z prowadzeniem redakcji, dlatego jesteśmy zmuszeni prosić Was o uiszczanie opłat za niektóre materiały. Co do trzeciego zarzutu. Błędy zdarzają się każdemu. Staramy się je eliminować, ale jesteśmy ludźmi, a nie robotami:) WIERZYMY, że uiszczanie opłat za niektóre treści, to właściwa kolej rzeczy. Wierzymy, że uczciwym jest żądać opłaty za czyjąś pracę. Mamy nadzieje, że zostaniecie z nami. Pozdrowienia
Ostatnio edytowany 18 lipca 2012 r. o 10:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie to nie ... więcej stracicie na mniejszych wpływach z reklamy niż zarobicie na tych swoich "profesjonalnych" artykułach z błędami Mniej wejść = mniej kasy z reklamy Bo w Polsce już tak jest, jak coś się kręci i jest dobrze to trzeba to popsuć !! Życzę powodzenia i przenoszę się tam gdzie jest za darmo i bez tych beznadziejnych reklam !! Na szczęście mam Google Chrome i AdBlock, który wszystkie reklamy blokuje Pozdrawiam z Parczewa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"dobra informacja" i "Dziennik Wschodni" - kosmos ! nie ma to jak poczucie... humoru Tak trzymać (lepiej nie będzie ale weselej)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nad tym, by nasz serwis był aktualny, by znajdowały się w nim ekskluzywne materiały, ciekawe fotogalerie, filmy". Ehm, jakie przepraszam materiały ekskluzywne (chyba nie chodzi o materiały żywcem wzięte z innych portali albo o sensacyjne doniesienia w stylu przyjazny pokój dzieci (zdjęcia)?) Chyba sobie żartujecie z czytelników! Nie wiem kto normalny będzie płacił za dostęp tutaj, ale na pewno liczba odsłon wybitnego serwisu zmaleje gwałtownie. I tutaj ciekawostka dla pana redaktora naczelnego: zyski z wyświetlanych reklam też gwałtownie zmaleją, a opłata za dostęp do niby portalu ich wcale nie zrekompensuje. Logiczniej byłoby najpierw popracować nad jakością, a dopiero później zbierać pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Na pewno wielu z Was będzie zdawać sobie pytanie" - tak, ja będę sobie ZDAWAŁ pytanie, cokolwiek to znaczy. Nawet Naczelny DW, w komentarzu dotyczącym "dobrych artykułów" za pieniądze, nie umie nie popełnić błędu. Już się wyrywam, by płacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada. Dobra informacja??? Byki w artkułach takie,że czacha dymi.Począwszy od błędów ortograficznych a skończwszy na wiedzy na poziomie 5 klasy szkoły podstawowej. Zgadzam się z twierdzeniem,że dobra informacja kosztuje.Pytanie tylko jak ona się ma do portalu Dziennika?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Krzysztofie Wiejak nie odpowiadasz na e- maile i łamiesz prawo.Niedługo otrzymasz i zobaczymy jak się zachowasz. ------ witam, czekam na te maile, nie wiem od kogo, ale czekam. mój e-mail: wiejak@dziennikwschodni.pl pzdr. Krzysztof Wiejak
Ostatnio edytowany 18 lipca 2012 r. o 11:16
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysiu bo w DW wszyscy sa po imieniu jaka dobra informacja???????? Info zernięte z innych stron??? Błędy w newsach. Za to mam płacić?? Krzysiek ale podziękuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, jak to się mówi - bez łaski (dobrze, że mam polską klawiaturę, bo wyszłoby "bez laski"...). Bardzo jestem ciekaw jaki to "ekskluzywny" materiał będzie podlegał opłacie, może poproszę o przykłady na podstawie dziś opublikowanych treści - któreż to z nich są na tyle ekskluzywne, żeby cokolwiek za nie zapłacić. Ja tu zaglądałem raczej z lokalnego patriotyzmu, niż z oczekiwania na ekskluzywne newsy. No, ale teraz pewnie będzie tu kupa artykułów i wywiadów z wyłącznością tematu tylko dla DW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pietrek napisał:
Cóż, jak to się mówi - bez łaski (dobrze, że mam polską klawiaturę, bo wyszłoby "bez laski"...). Bardzo jestem ciekaw jaki to "ekskluzywny" materiał będzie podlegał opłacie, może poproszę o przykłady na podstawie dziś opublikowanych treści - któreż to z nich są na tyle ekskluzywne, żeby cokolwiek za nie zapłacić. Ja tu zaglądałem raczej z lokalnego patriotyzmu, niż z oczekiwania na ekskluzywne newsy. No, ale teraz pewnie będzie tu kupa artykułów i wywiadów z wyłącznością tematu tylko dla DW.
Nie zmieniamy się na portal publicystyczny, wszystko pozostaje po staremu - newsy, zdjęcia, wideo. Płatne treści wprowadzamy we wrześniu. Będzie to przede wszystkim publicystyka i teksty magazynowe. W tej chwili system można testować za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech na sali. Droga redakcjo chyba nie myślicie że znajdziecie frajerów, którzy będą skłonni zapłacić 20 zł za wasze wypociny tym bardziej że te 20 zł to miesięczny abonament za internet. Takich portali jak wasz jest mnóstwo, jeśli nie wy to konkurencja. I nie zachwycajcię się tak dużą ilością odwiedzin bo po wprowadzeniu opłat pewnie część czytelników zrezygnuje z czytania waszych jak to ładnie ujął redaktor "dobrych informacji" . Gratuluję pomysłu, który upadnie pewnie tak szybko jak powstał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mijacie się z powołaniem, lokalne informacje to sobie kupie za 2,5 w kiosku... a nie za 20 w internecie... a te duże portale jak gazeta.pl itp mają bardziej rzetelniejsze informacje z całe kraju.... Dlatego że pracują na nie oddziały w kazdym województwie... a wam ludzie wysyłają informacje i publikujecie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy ktoś wykupi ten abonament ? Za te pieniądze kupię sobie gazetę w formie papierowej i przynajmniej będę miał z czym do kibla pójść ,a swoją drogą to ciekawi mnie co za gość wpadł na tak durny pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja "naczelny" nie potrafi napisać tekstu bez byków ludzie w redakcji są bandą jakiś deb***i. Kto wam będzie płacił za wasze teksty? W dupach wam się poprzewracało chyba. Ja nie zamierzam wam dawać nawet centa. Po prostu przestanę tu zaglądać. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wiejaka i jego bandy: czy wy robicie komuś łaskę że istniejecie?? jesteście, jest w porządku. Nie będzie was, też będzie w porządku. Wisi mi to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Phenom II napisał:
Dobra, szanuję decyzje. To ja poprostu przestane tu zaglądać. Jest sporo innych stron o lubelszczyźnie za darmo.
Doucz się Panie Phenom II. Ad rem: Pana uwagi są trafne. Ja i moi koledzy staramy się - w servisach i programach informacyjnych - używać sformułowań : nasz region, województwo lubelskie, Lubelskie przemiennie. Częste używanie sformułowania ''województwo lubelskie'' mogłoby znużyć słuchacza, gdy w tym samym zdaniu powtarza się słowo województwo, wojewoda itp. Można powiedzieć, że na przejściach granicznych w Lubelskiem jest tak i tak. Staramy się również często pisać i mówić, że coś się wydarzyło na Zamojszczyźnie, Ziemi Chełmskiej, w rejonach nadwiślańskich, czy nadbużańskich, na Południowym Podlasiu czy Ziemi Parczewskiej, choć takich historycznych ziem w województwie lubelskim jest więcej. Nie możemy jednak odpowiadać za staranność językową całej rozgłośni. Przykro mi. Może należałoby kolegom pisać maile, gdy popełnią błąd na antenie pod ich adresy /są na stronie www.radio.lublin w zakłądce radio,ludzie, redakcje/ . Pozdrawiam- Marzena Lewandowska-Wróblewska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakt dobra informacja kosztuje - tytuł trafiony poniżej przykład http://www.tvn24.pl/...a,265635,s.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...