Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Katastrofa w Smoleńsku: Tłumy modliły się podczas mszy na KUL (wideo)

Utworzony przez x, 12 kwietnia 2010 r. o 20:50
Wszystkie uczelnie w naszym Kraju zamieściły kondolencje Rektorów, wyrazy szcunku dla Tragicznie Zmarłych są przejawem elementarnej powinności i kultury. Tymczasem ... jak wyglądają strony Uniwersytetu Przyrodniczego lub Politechniki Lubelskiej? Proszę państwa (mała litera tu jest odpowiednia) sama czarna wstążeczka - to za mało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
x napisał:
Wszystkie uczelnie w naszym Kraju zamieściły kondolencje Rektorów, wyrazy szcunku dla Tragicznie Zmarłych są przejawem elementarnej powinności i kultury. Tymczasem ... jak wyglądają strony Uniwersytetu Przyrodniczego lub Politechniki Lubelskiej? Proszę państwa (mała litera tu jest odpowiednia) sama czarna wstążeczka - to za mało.
hmmmm jakby ci to powiedzieć (mała litera nie jest przypadkiem). UP nie ma tylko czarnej wstążeczki, po 2 to nie chodzi o to, żeby zrobić stronę w czerni, czy w sepii, czy na kolorowo. Ważne jest to, co w głowach ludzi po tym zostanie. Liczy się szacunek....a z tym wystrój strony internetowej nie wiele ma wspólnego. Nie róbcie cyrku z ludzkiej tragedii. To nie ma WYGLĄDAĆ PIĘKNIE, pod publikę. trochę pomyślunku;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pragnę zauważyć, że na stronie UMCS również nie ma nic na temat katastrofy jaka się wydarzyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga Redakcjo, oczekiwałam, że ów piękny portret Pary Prezydenckiej z ostatniej strony Waszej gazety będę mogła zachować na pamiątkę, Tymczasem okazało się, że z drugiej strony bezmyślnie lub z premedytacją zamieściliście kupon do loterii "Apartament za czytanie". Co więc mam czynić? Odciąć Panu Prezydentowi kawałek pleców i być może jeszcze lewego ucha? Nie, moi drodzy. Został już wystarczająco zraniony i ja mu więcej bólu nie zadam. Odpuszczę sobie ten komplet numerów i nie zaniosę ich do Waszej urny. Jedna szansa mniej na mieszkanie, ale razem z tym szansa na godne zachowanie. Pomyślcie o tym następnym razem, którego nam wszystkim z serca nie życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważna napisał:
Droga Redakcjo, oczekiwałam, że ów piękny portret Pary Prezydenckiej z ostatniej strony Waszej gazety będę mogła zachować na pamiątkę, Tymczasem okazało się, że z drugiej strony bezmyślnie lub z premedytacją zamieściliście kupon do loterii "Apartament za czytanie". Co więc mam czynić? Odciąć Panu Prezydentowi kawałek pleców i być może jeszcze lewego ucha? Nie, moi drodzy. Został już wystarczająco zraniony i ja mu więcej bólu nie zadam. Odpuszczę sobie ten komplet numerów i nie zaniosę ich do Waszej urny. Jedna szansa mniej na mieszkanie, ale razem z tym szansa na godne zachowanie. Pomyślcie o tym następnym razem, którego nam wszystkim z serca nie życzę.
Szanowna Czytelniczko, mea culpa. Proszę o podanie adresu (na e-mail ponizej), na który bedziemy mogli wysłać Pani drugi numer Dziennika tak, by mogła Pani zachować ów portret. pozdrawiam i przepraszam za mój błąd Krzysztof Wiejak, red. naczelny DW wiejak@dziennikwschodni.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
redaktor napisał:
Szanowna Czytelniczko, mea culpa. Proszę o podanie adresu (na e-mail ponizej), na który bedziemy mogli wysłać Pani drugi numer Dziennika tak, by mogła Pani zachować ów portret. pozdrawiam i przepraszam za mój błąd Krzysztof Wiejak, red. naczelny DW wiejak@dziennikwschodni.pl
Szanowny Panie Redaktorze. Dziękuję Panu za refleks i chęć pomocy. Szczerze mówiąc,tak myślałam, że to musi być niedopatrzenie. Pana propozycja jednak jakby nie załatwia sprawy, bo na drugim zdjęciu także znajduje się Pan Prezydent z Pierwszą Damą. Musiałabym odciąć kawałek pleców i być może także lewego ucha, a ranić Go nie chcę. Zaś tak najzupełniej serio: kupiłam, proszę Pana, z tego tylko względu dwa numery Dziennika, ale jeszcze w sklepie postanowiłam, że rozwiążę problem w ten sposób, że złożę fotografię po brzegach kuponu i dołączę w całości do zestawu konkursowego. Ja naprawdę nie potrafię pociąć tego zdjęcia, gdyż szczerze kochałam naszego Pana Prezydenta i broniłam Go przed atakami niedobrych ludzi. Może nawet przyniesie mi to trochę szczęścia?... Proszę się więc już więcej nie martwić: to tak tylko z przekory i dla podtrzymania kontaktu. Pozdrawiam Pana. Czytelniczka "Uważna".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie macie odwagi napisać, że ta Msza na KULu była też w intencji zmarłego Edwarda Wojtasa posła ziemi lubelskiej? Wstyd mi za autora tego nierzetelnego tekstu. Widzę Szanowna Redakcjo, że trudno wam wznieść się ponad podziały i oddać ,,cześć Jego pamięci". To bardzo nieładnie z Waszej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy pan autor tego żenującego w swej formie artykułu był wczoraj na mszy św ? czy tylko udaje ? jak można nie zauważyć pięknego kazania arcybiskupa odnoszącego się do pojednania i dobroci? jak można nie zauważyć pięknej laudacji posła Stefaniuka (bardzo przejmującej) i przede wszystkim jak można nie zauważyć rodziny posła Wojtasa za którego ta msza była odprawiana? Przeczytaj sobie panie redaktorze chociażby artykuł w Gazecie Wyborczej dodatku lubelskim i naucz się uczciwego,rzetelnego dziennikarstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
river napisał:
Czy pan autor tego żenującego w swej formie artykułu był wczoraj na mszy św ? czy tylko udaje ? jak można nie zauważyć pięknego kazania arcybiskupa odnoszącego się do pojednania i dobroci? jak można nie zauważyć pięknej laudacji posła Stefaniuka (bardzo przejmującej) i przede wszystkim jak można nie zauważyć rodziny posła Wojtasa za którego ta msza była odprawiana? Przeczytaj sobie panie redaktorze chociażby artykuł w Gazecie Wyborczej dodatku lubelskim i naucz się uczciwego,rzetelnego dziennikarstwa.
KOCHANI CZYTELNICY NIE MA CO KOMENTOWAC. NIE USZANOWALI ŚW.P EDWARDA ZA ŻYCIA NIE STAĆ ICH NA TO PO ŚMIERCI.TA; GAZETA NIE MA POSZANOWANIA DO PRAWA PRASOWEGO WIĘC CO SPODZIEWAĆ SIĘ PO NICH MORALNOŚCI PRZYZWOITOŚCI.ICH ŚWIĘTOŚCIĄ JEST ;ZŁOTY CIELEC; MÓDLMY SIĘ ZA NICH NIECH ŻYJĄ DŁUGO MOŻE KIEDYŚ ZROZUMIEJĄ ILE ZŁA WYŻĄDZILI.ALE PRZEDEWSZYSTKIM MÓDLMY SIĘ ZA ŚW.P EDWARDA I JEGO NAJBLIŻSZYCH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosna gazeta, żałosni dziennikarze. A jacy dziennikarz taka rzetelność i etyka dziennikarska. Zresztą trudno się dziwić wszak Dziennik Wschodni to dawny Sztandar Ludu - tuba KW PZPR, a dla nich żadne świętości nie istaniały. Od dziś nie kupuję tej gazety i zachęcam wszystkich do tego samego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
river napisał:
Czy pan autor tego żenującego w swej formie artykułu był wczoraj na mszy św ? czy tylko udaje ? jak można nie zauważyć pięknego kazania arcybiskupa odnoszącego się do pojednania i dobroci? jak można nie zauważyć pięknej laudacji posła Stefaniuka (bardzo przejmującej) i przede wszystkim jak można nie zauważyć rodziny posła Wojtasa za którego ta msza była odprawiana? Przeczytaj sobie panie redaktorze chociażby artykuł w Gazecie Wyborczej dodatku lubelskim i naucz się uczciwego,rzetelnego dziennikarstwa.
Pan autor tego żenujacego artykułu nie był na pewno na całej mszy. Zapewne był na poczatku i pobiegł napisać ,,relację", którą zamieścił o godz. 20.23. O tej godzinie jeszcze trwała msza. Dziennik Wschodni osiągnął szczyt pseudoprofesjonalizmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lucky napisał:
Pan autor tego żenujacego artykułu nie był na pewno na całej mszy. Zapewne był na poczatku i pobiegł napisać ,,relację", którą zamieścił o godz. 20.23. O tej godzinie jeszcze trwała msza. Dziennik Wschodni osiągnął szczyt pseudoprofesjonalizmu.
Szczytem braku taktu wykazały się także władze KUL.Msza święta ,która miała odbyć się w intencji ofiar katastrofy,przerodziła się we mszę świętą w intencji śp.posła Wojtasa.Niestety zapomniano o innych ,łącznie z Panem prezydentem ,doktorem HC KUL. Przemarsz który miał się odbyć pod pomnik katyński,udał się na ulicę karłowicza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...