Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
R.I.P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na wycieczce.Pamiętam całe zycie tamte chwile.Wczasie rozdawania świadectw dnia następnego  pamiętam jak nauczycielka odkładała świadectwa uczniów którzy się utopili........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Ewo, jeśli chciałaby Pani porozmawiać z naszą dziennikarką to prosimy o kontakt pod adresem e-maila: agnieszka.mazus@dziennikwschodni.pl  
Byłam na wycieczce.Pamiętam całe zycie tamte chwile.Wczasie rozdawania świadectw dnia następnego  pamiętam jak nauczycielka odkładała świadectwa uczniów którzy się utopili........................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Ewo moj tata r. 1949 byl w tej klasie. Mieszkał na Dzierzawnej. Tomek Kop...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki ze s ma prxypominanie tej tragedii. Co redaktor piszący ten artykuł chciał osiągnąć umieszczając ten tekst,że co,że większa tragedia w Lublinie niż w Koszalinie. My kulinarnie PAMIĘTAMY ! OHYDNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam tą nauczycielkę, mieszkał koło mojej babci...zwariowała kompletnie...chodziła zimą w skarpetkach i prowadziła za jedna rękę taką dużą lalkę...byłam wtedy dzieckiem,bardzo się jej bałam.Babcia opowiedziała mi ta historię...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...