Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kolejny oszust  20130000002809881650000001 JACEK RUDAUl. Pogodna 206/385-344 Bydgoszcz   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prstu zapomniał przesypać do opakowania od środka na odchudzanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahahaha  "barany są po to,żeby je strzyc" :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahahahahaha  "barany są po to,żeby je strzyc" :)
  i rzeczywiście baran zostanie ostrzyżony, przez policję  :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja brałam od tego Pana Jacka Rudy z Bydgoszczy i mnie nie oszukał paczka przyszła na następny dzień, bardzo miły Pan pomógł mi wybrać leki, doradził i jestem zadowolona wiec wyglada mi to na kolejny wpis nieuczciwej konkurencji pozdrawiam Jola
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też brałam od Pana Jacka tabletki na odchudzanie...bardzo miły Pan, tabletkki bardzo skuteczne, mi pomogły schudnąć 10kg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też brałam od Pana Jacka tabletki na odchudzanie...bardzo miły Pan, tabletkki bardzo skuteczne, mi pomogły schudnąć 10kg
A czy mogabys podac mi jakies namiary na tego czlowieka? Mnie oszukal, przelalam mu 185 z i nic nie dostalam. Moje namiary: malgorzata.gacek@fakt.pl Z gory dziekuje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Mnie ten pan oszukal na 2000 zl Po przelaniu pieniedzy na konto kontakt sie urwal zero reakcji meile ale jak napisalem z innego pdrazu odpisal. Szukam ludzi oszulanych przez tego pana i bede zakladal pozew o wyludzenie. Nie mozna pozwalac na takie oszustwo a pozytywne kometarze pisze sam pan jacek ruda. Nie jestem konkurecja pana jacka. Podaje e-mail do kontaktu Zhtegel@gmail.com Mieszkam i pracuje w holandi ale jak bede w polsce Zglaszam sprawe na POLICJE POZDRAWIAM I NIE DAJCIE SIE OSZUKAC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No policje po co kupowanie nielegalnych srodkow jest tez karalne pajacu w Nl tez kupisz pewniej jak w Pl na zandamie tego pelno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza ty anaboli nie sprzedaje sie przez internet to jedna wielka sciema ci ktorzy poniekad dostali cos to podstawione adresy mailowe OPANUJCIE SIE TO NIE SA SKLEPY WYSYLKOWE Z CIASTAMI NA SWIETA TO SA NIELEGALNE SPRZEDARZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacek Ruda to Kant i złamas a wpis typu mnie nie oszukał bo dostałem paczkę na następny dzień to chujek sam piszę wszystkie te wpisy .Jest to oszust i nim zostanie bo frajera nie stać na to żeby mieć honor bo tacy ludzie nie mają tego a jego rodzina jest taka sma bo nazistowskie korzenie . Człowiek bez honoru i żeruje na innych .I wciska bajeczki że jego konkurencja wpisuje te wszytkie wpisy bo on ma taniej od nich .NIE DJACIE SIE NABRAĆ  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję żeby każdy oszukany zrobił kolesiowi przelew kilku groszy a w tytule przelewu opisać że diler, terrorysta i chuj wie co. Ktoś na bank to zauważy i się zainteresuje ewłaścicielem rachunku. Niech nie myśli że jest bezkarny. Razem możemy więcej :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz maja nowe konto 17249000050000400063774616 JACEK RUDA UL. Zegadłowicza 20 40-555 Katowice  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja brałam od tego Pana Jacka Rudy z Bydgoszczy i mnie nie oszukał paczka przyszła na następny dzień, bardzo miły Pan pomógł mi wybrać leki, doradził i jestem zadowolona wiec wyglada mi to na kolejny wpis nieuczciwej konkurencji pozdrawiam Jola
a ile ci zapłacił zebys ten komentarz napisała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też brałam od Pana Jacka tabletki na odchudzanie...bardzo miły Pan, tabletkki bardzo skuteczne, mi pomogły schudnąć 10kg
CHYBA RAZEM Z NIM BRAŁAS?CIEKAWE ILE DOSTAJECIE ZA TE POZYTYWNE WPISY???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zamawialam od tego Pana i jestem zadowolona, paczke otrzymalam dosyc szybko nic mi nie zaplacil za komentarz... po prostu sprawdzilam w internecie z ciekawosci i wychodzi na to ze jednym wyslal a innym nie... chyba ze to faktycznie jakies wpisy konkurencji ja jestem zadowolona, Pan okazal sie uczciwy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszust ten chodzi po forach i sam wpisuje te posty typu: "Bardzo miły Pan... jestem zadowolona". Albo to jego dziewczyna, bo zawsze te wpisy są w formie żeńskiej. Nie dajcie się nabrać. Że też dziada nie sprawdziłem w internecie przed wpłatą.. pierwsza moja wpadka, na szczęście na niedużą kwotę. A już moje podejrzenie wzbudził skandaliczny poziom języka w e-mailu, który otrzymałem. Nie tylko, że bez polskich znaków, ale z całkowitą ignorancją ortografii i gramatyki - a tu lampka powinna mi się zaświecić. Burak i oszust, po prostu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten ruda jacek kupie sterydy,com to uczciwy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja brałem od niego i okazał sie uczciwy   a kwota nie mala bo 5000pln   polecam gościa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIC TO NIE DA ON DALEJ DODAJE OGŁOSZENIA TERAZ MA BROŃPALNA@SAFE.MAI-NET I KOKAINĘ JEST NIE UCHWYTNY DALEJ LUDZIE WPŁACAJĄ PIENIĄDZE A ONA SIE SMIEJE I ZMIENIA KONTA POLICJA JUŻ DAŁA SOBIE SPOKÓJ PIENIĘDZY NIE ODZYSKAMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...