Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Podobno Gruzini pieką najlepsze szaszłyki na świecie. Warto więc wiedzieć, jak oni to robią. Podstawą jest mięso. Najlepszy jest udziec z jagnięciny lub baraniny. Można go zastąpić wołowiną, wieprzowiną lub drobiem. Sekret kruchości i soczystości potrawy kryje się w przyprawach. I occie, którym skrapia się kawałki mięsa.
Powinny być dwie gwiazdki. Jedna za dużo, druga za tanio. Jest jedna, bo tanio było i się zbyło.
Długi weekend zapowiada się zjawiskowo. Czas ruszyć się z kuchni do ogrodu lub w plener z koszykiem pełnym smakołyków i przenośnym grillem. Tym bardziej że przedwojenne majówki nad Bystrzycą przeszły do legendy.
W nowym konkursie mamy dla Was cenne nagrody ufundowane przez Moniecką Spółdzielnię Mleczarską w Mońkach. Na zwycięzców czekają: torba piknikowa, torba na laptop i zestaw malarski dla dzieci.
Jeśli lubisz dobrą muzykę, lokalne specjały i atrakcje oraz jazdę konną, koniecznie zajrzyj w weekend na Stare Miasto, żeby zaplanować sobie wakacje w dobrej cenie. W ciągu trzech dni czeka na was mnóstwo atrakcji.
Tego jeszcze nie było. W najnowszej premierze \"Latającego kufra” zobaczycie zmysłowy taniec brzucha, dwór sułtana i komnatę tureckiej księżniczki, w której zakocha się młody Andersen.
Nalewki i róże będą bohaterem IX edycji Targów Ogrodniczych Eden. W dniach 18 i 19 maja 2013 do Lublina przyjadą mistrzowie polskich nalewek, by wziąć udział w konwencie i wystawić swoje dzieła na ogólnopolskim turnieju. Odbędzie się także zjazd Szkoły Nalewek Tradycyjnych. A co mają kwiaty do nalewek?
Aż cztery gwiazdki za bezpretensjonalność, klimat z dancingiem i bardzo dobre jedzenie. Takiej kaszanki z cebulką, fasolowej, karpia w śmietanie i schabowego po gorajsku nie zjecie nigdzie.
Rozmowa z Ihorem Kistechokiem, byłym mnichem z monastyru, nauczycielem rysunku w Lublinie.
Od 12 kwietnia na scenę Teatru Osterwy wraca „Na końcu łańcucha”. Spektakl ma swoich zawziętych zwolenników i przeciwników. Dla jednych muzyczne objawienie, dla innych kicz, w którym przekroczono wszelkie granice.