Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Dwoma oznakowanymi srebrno-niebieskimi samochodami marki kia cee\'d śmigają już zamojscy dzielnicowi i ich koledzy po fachu z posterunku w Grabowcu.
51-latkowi z Zamościa chyba nie spodobały się pytania zadawane przez 32-letniego policjanta. Przesłuchiwany zdenerwował się i obrzucił mundurowego serią wyzwisk.
W policyjnym areszcie spędzili noc z wtorku na środę dwaj mężczyźni, którzy jeszcze w poniedziałek ok. godz. 20 na ulicy Bora Komorowskiego w Biłgoraju dokonali rozboju na 21-letnim mieszkańcu Tarnogrodu.
Już wiadomo, co stało się z 20-latkiem z Dobużka w gminie Łaszczów. Ciało poszukiwanego od wczoraj mężczyzny odnaleziono dzisiaj kilkaset metrów od jego rodzinnego domu. Zmarł w skutek wychłodzenia organizmu.
Do dwóch kolizji z udziałem zwierząt doszło ostatniej doby na terenie powiatu biłgorajskiego. W jednym zdarzeniu zawiniła sarna, w drugim pies.
Dziś rano na terenie jednej z wiosek w gminie Łaszczów znaleziono zwłoki 54-letniego mężczyzny.
18-latek z Lubyczy królewskiej jechał za szybko, a warunki na drodze nie były najlepsze. W efekcie, młody mężczyzna stracił panowanie nad kierownicą swojego volkswagena passata.
Nie podejrzewając niczego złego 26-latek z Radomia mknął w sobotę swoim seatem przez Naklik w gminie Potok Górny (pow. biłgorajski). Miał pecha. Został zatrzymany przez policję.