Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Nad przystankiem przy zbiegu ulic Kraszewskiego i Narutowicza pracują na rusztowaniach robotnicy. Miasto – wbrew obietnicom – nie zamknęło dla ruchu chodnika pod rusztowaniami. Zmieniło zdanie i twierdzi, że przechodniom nic nie grozi.
Bialscy drobni kupcy zwyciężyli z magistratem. Wojewódzki Sąd Administracyjny stwierdził nieważność uchwały Rady Miasta o planie zagospodarowania przestrzennego przemysłowej dzielnicy \"Północna”. A miała to być gospodarcza wizytówka Białej Podlaskiej.
Zamiast wypadających szyb – sklejka, zamiast zamków – sznurki. Tak wyglądają okna w sali gimnastycznej, w której codziennie ćwiczą dzieci.
Chociaż w piątek padało i było ślisko, bialska młodzież zorganizowała akcję \"Masa Krytyczna”. Prawie 20 osób przyjechało w deszczu na plac Wolności, aby zamanifestować w obronie rowerów jako środka lokomocji. Pomysł cyklistów nie przypadł do gustu zwolennikom motoryzacji.
Odznaczeni medalami \"Sprawiedliwy wśród Narodów Świata” odebrali jej wczoraj w Białej Podlaskiej anonimowo i bez rozgłosu. Sami sobie tak zażyczyli.
Większość uczniów jest za wprowadzeniem jednorodnych mundurów szkolnych. Gorzej z rodzicami. Niektórzy z nich twierdzą, że jednakowe ubrania będą po prostu nudne i monotonne.
Na przebudowę sygnalizacji świetlnej miasto pozyskało 353 tys. zł. Z własnego budżetu wyłożyło blisko 150 tys. zł. Prace już zakończone, ale na niektórych skrzyżowaniach znów pojawią się robotnicy. Będą porządkować pozostawiony przez kolegów bałagan.
Pomimo apeli duchownych nawołujących do pójścia do urn, przez większą część dnia lokale wyborcze świeciły pustkami. Wyróżniała się jedynie gmina Czemierniki, gdzie do godz. 16.30 głosowało 41,72 procent uprawnionych.
Pomimo apeli duchownych nawołujących do pójścia do urn, przez większą część dnia lokale wyborcze świeciły pustkami. Wyróżniała się jedynie gmina Czemierniki, gdzie do godz. 16.30 głosowało 41,72 procent uprawnionych.
Markiem Ksieniewicz był kryminalistą. Był watażką, który siedział w wielu więzieniach. Był taki, że z jego zdaniem liczyli się najwięksi zabijacy. Taką renomę wyrobił sobie przez 15 lat. Które przesiedział. Teraz ma 41 lat. I stał się cud.