Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Ponad 200 prac wpłynęło w konkursie plastycznym ogłoszonym przez Lubelskie Dworce z okazji 50-lecia Dworca Autobusowego w Lublinie. Czterdzieści z nich trafiło na wystawę, którą od wczoraj można oglądać w budynku przy al. Tysiąclecia 6
Miejski radny Platformy Obywatelskiej Piotr Dreher został p.o. dyrektorem Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublinie.
Tablicę poświęconą autorowi projektu Centrum Spotkania Kultur Bolesławowi Stelmachowi odsłonięto przy głównym wejściu do budynku przy placu Teatralnym. Upamiętnia ona przyznanie architektowi Grand Prix Nagrody Roku 2016 Stowarzyszenia Architektów Polskich.
Jerzy Kuliński został dyrektorem Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej. Będzie kierował szpitalem przez następnych kilka lat
Po raz drugi władze Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej przyznały stypendia w ramach Własnego Funduszu Stypendialnego. W drugiej edycji programu kwota otrzymywanego jednorazowo wsparcia wzrosła z 2770 zł do 4 tys. zł.
Boeing 737 MAX 8, należący do Polskich Linii Lotniczych LOT, wylądował na lotnisku Okęcie. To najnowocześniejszy samolot wąskokadłubowy amerykańskiego producenta
Wojewoda lubelski nie zmienił w tym tygodniu nazw ulic, które w związku z tzw. nową ustawą dekomunizacyjną mają zyskać nowych patronów. Przypomnijmy, że chodzi o cztery ulice w Lublinie i dwie w Józefowie w powiecie biłgorajskim.
Na debatę wyborczą z Grzegorzem Nowakowskim zaprosiła dziennikarzy Anna Ryfka, kandydatka na szefową struktur Platformy Obywatelskiej w Lublinie. Jej wyborczy rywal na spotkanie nie przyszedł, tłumacząc to osobistymi planami
O. prof. Marcin Tkaczyk zrezygnował z funkcji prorektora Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego
Rozwój w przyszłościowych dziedzinach nauki, bezpłatne porady dla mieszkańców, ułatwienia dla osób niepełnosprawnych czy zacieśnianie więzi z absolwentami. To pomysły studentów KUL na drugie sto lat funkcjonowania uczelni. Swoje propozycje zawarli w pracach zgłoszonych w konkursie związanym z jubileuszem stulecia uniwersytetu.