Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Warszawa. W czasie konferencji prasowej w białym miasteczku doszło do tragicznego zdarzenia. Ranny w głowę mężczyzna został odwieziony do szpitala, gdzie zmarł. Przedstawiciele Ogólnopolskiego Komitetu Protestacyjno-Strajkowego odwołali zaplanowane na sobotę wydarzenia.
Warszawa. To już szósty dzień białego miasteczka 2.0. Protestujący w Warszawie przedstawiciele środowisk medycznych walczą o lepsze warunki pracy i wyższe wynagrodzenia. Cały czas oczekują spotkania z premierem. Medycy rozważają branie urlopów na żądanie i niebranie dodatkowych dyżurów. W środę (16.09) w białym miasteczku tematem rozmów była biurokracja w systemie ochrony zdrowia. Lekarze przekonują, że więcej poświęcają na wypełnianie dokumentów niż na kontakt z pacjentem.
Warszawa. Za protestującymi pracownikami ochrony zdrowia druga noc w "Białym Miasteczku 2.0", które powstało tuż obok Kancelarii Premiera po sobotniej (11.09) manifestacji. Lekarze, pielęgniarki czy ratownicy medyczni chcą wyższych wynagrodzeń i lepszych warunków pracy. Jak sami tłumaczą, na obecnej sytuacji w ochronie zdrowia najbardziej cierpią pacjenci. Protestujący czekają na spotkanie z premierem.
Policja szuka sprawców pobicia, do którego doszło w nocy na zakopiańskich Krupówkach. Ciężko ranny został 25-latek.
Warszawa. Ministerstwo Zdrowia zaprosiło protestujących medyków na spotkanie w sprawie zgłoszonych przez nich ośmiu postulatów. Po godzinie 14 przedstawiciele protestujących wyszli na konferencję, podczas której przekazali, że otrzymali od resortu zdrowia informacje "o ogromie kosztów".
Ponad cztery tysiące żołnierzy i ponad tysiąc pojazdów wojskowych należących do 12. Szczecińskiej Dywizji Zmechanizowanej ćwiczy przemieszczanie się na duże odległości.
Ratownicy od tygodni czekają na negocjacje i podwyżki. Od 1 września rozpoczęli ogólnopolski protest.
Wrocław. Polska tymczasowo przyjmie 500 Afgańczyków, którzy pomagali NATO w Afganistanie - zapowiedział Michał Dworczyk. Z tej grupy 50 osób będzie miało szansę na stałe zostać w naszym kraju.
Warszawa. – Mieliśmy potwierdzone przypadki wariantu Mu w Polsce. To były cztery przypadki tego wariantu, stwierdzone między 18 a 26 lipca w woj. pomorskim – poinformował rzecznik Ministerstwa Zdrowia.
Prezydent RP Andrzej Duda w czwartek ma podpisać rozporządzenie dotyczące wprowadzenia stanu wyjątkowego. Tak wynika z informacji, do jakich dotarło RMF FM. Decyzja ma związek z kryzysem na polsko-białoruskiej granicy. Zdaniem polskiego rządu, to prowokacje ze strony reżimu Aleksandra Łukaszenki.