Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Do Lubartowa po 13 latach wróciły we wtorek pociągi pasażerskie. Ich pasażerowie chcą lepszego rozkładu i nowych przystanków. Na co mogą liczyć?
Przez cały weekend w Plazie, Olimpie i Gali trwały świątecznie kiermasze, na których można było kupić regionalne wyroby (od boczku przez chleb po piwo), okolicznościowe ozdoby pisanki i palmy.
W sobotę można było wysłuchać koncertu upamiętniającego 8. rocznicę śmierci bł. Jana Pawła II. W auli KUL zabrzmiało oratorium Josepha Haydna \"Siedem ostatnich słów Zbawiciela na Krzyżu” w wykonaniu Warszawskiej Orkiestry Symfonicznej \"SONATA\" im. Bogumiła Repeckiego.
Dawid i Natalia w środę na placu po Farze udawali, że zima już poszła do morza. A tymczasem synoptycy już na weekend zapowiadają mróz i to spory. Ujemne temperatury mają się utrzymać Nawet przez kilkanaście dni.
Szczypiorniści Azotów Puławy zremisowali na własnym parkiecie z belgijską Initią Hasselt 29:29 i pożegnali się z europejskimi pucharami.
O godz. 13.05 An-124 Rusłan odleciał z lotniska Lublin. Przetransportuje dwa śmigłowce Sokół na Filipiny.
Mieszkańcy Lublina i przyjezdni odwiedzają szopkę na Starym Mieście.
W sobotę i niedzielę wierni Kościoła prawosławnego obchodzili w Lublinie doroczne święto Lubelskiej Ikony Bogarodzicy. W uroczystościach w cerkwi przy ulicy Ruskiej w Lublinie brali udział pielgrzymi z całej Lubelszczyzny i Podlasia.
Port Lotniczy Lublin ocenia komisja z Urzędu Lotnictwa Cywilnego. A przedstawiciele Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej kontrolują oświetlenie lotniska.
Rodzina, przyjaciele i byli współpracownicy pożegnali w piątek na cmentarzu przy ul. Lipowej w Lublinie Janusza Winiarskiego, wieloletniego redaktora naczelnego i prezesa Radia Lublin. – Janusz Winiarski jest ważny dla Lublina, jest ważny dla Polski. Myślę, że należy do ojców naszej polskiej niepodległości – powiedział podczas uroczystości pogrzebowych o. Ludwik Wiśniewski. Winiarski był dziennikarzem Radia Lublin od 1964 r. Był zaangażowany w działalność konspiracyjną, w 1981 r. uczestniczył w strajku okupacyjnym w WSK PZL Świdnik. W latach 1990-2002 był prezesem Radia Lublin. Janusz Winiarski zmarł w niedzielę. Miał 79 lat.