Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Rząd pozytywnie ocenił prezydencki projekt obniżenia wieku emerytalnego do 65 lat mężczyzn i 60 dla kobiet - poinformował rzecznik gabinetu Beaty Szydło Rafał Bochenek.
Wurzburg Heidingsfeld, Niemcy. 17-letni Afgańczyk nożem i toporem zaatakował pasażerów pociągu niedaleko Wuerzburga w Bawarii. Cztery osoby zostały ciężko ranne, jedna lekko. Napastnik został zastrzelony przez policję.
Po nieudanym przewrocie wojskowym zatrzymano już w Turcji w sumie sześć tysięcy osób, w tym setki niższych rangą wojskowych oraz doradcę prezydenta Erdogana ds. wojskowych.
Pogoda nie będzie nas rozpieszczać. Możemy spodziewać się deszczu, burz i temperatury w granicach 20 stopni Celsjusza.
W jednej z piwnic zalanych po kilkunastogodzinnej ulewie w Gdańsku znaleziono ciała dwóch mężczyzn.
Na lotnisku w greckim Aleksandropolis wylądował turecki śmigłowiec z ośmioma osobami na pokładzie. Siedem z nich miało na sobie stroje wojskowe. Na przybyszów czekała policja i odwiozła ich na miejscowy posterunek.
Ankara, Turcja. Co najmniej 60 osób zginęło w czasie próby zamachu stanu w Turcji - tak podają tureckie władze. Z kolei agencja Reuters informuje, powołując się na Ministerstwo Sprawiedliwości, że w związku z próbą zamachu stanu zatrzymano ponad 700 osób. Agencja informuje również, że siły puczystów poddały się, ale w oficjalnym mailu, żołnierze poinformowali, że nie złożyli jeszcze broni. W Stambule na moście Bosforskim skapitulowała jednak część nich. Pucz zaczął załamywać się około godz. 2. Wtedy sytuacja zmieniła się na korzyść obecnych władz. Teraz kontrolę przejmują siły wspierające rząd.
W Gdańsku w ciągu 14 godzin spadło około 160 litrów wody na metr kwadratowy. - Tragicznie było, bo temu deszczowi nie było końca - mówi jedna z mieszkanek miasta.
Nicea, Francja. W czwartek wieczorem w Nicei rozpędzona ciężarówka staranowała tłum ludzi. Według agencji AFP, zginęły 84 osoby.
Pogrom w Jedwabnem i pogrom kielecki to fakty historyczne, wokół których doszło do wielu nieporozumień i bardzo tendencyjnych opinii - oceniła minister edukacji narodowej Anna Zalewska.