Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dodatkowo w sklepach może nastąpić też proces, w którym mleko się "zsiada". A więc panie wójcie, rzemiosło pełną parą - "zsiadalnia" mleka, piekarnia i pieczelnia kuraków. A że wódę i majonez można kupić? To tak przy okazji. Nikt nikogo nie nabiera. Zgodnie z planem. Taka jest moja koncepcja.
 Po co te "wyjaśnienia" Krolla, skoro "artykuł"/"notatka" p. Buczkowskiego jest dokładnie właśnie o tym - i czerwoną czcionką napisano o podobnym poprzednim przypadku "Biedronki"? ... Nawet kilku dało "zielone łapki" tym "wyjaśnieniom" Krolla.. ha ha ha. Jak oni teraz dobrze rozumieją o czym pisał p. Buczkowski!  ... Najwyraźniej wszystko jest zgodne z prawem i można by zwalczać to prawo, a nie wydziwiać, że "piekarnia i pieczalnia kuraków" się "załapują".  Tylko po co zmieniać tak prawo? Niech sobie sprzedaje towary - kto chce, o ile płaci rzetelnie podatki. A jeśli może nie płacić takowych, to zmienić prawo tak, by nie mógł się od nich wymigać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w środku będą piec (podpiekać) pieczywo, będzie stoisko z usługami rzeźnickimi (będą mielić mięso) oraz sortowanie towaru na półkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No serio, ależ "artykuł"...o co chodzi w tym dziwnym mieście to ja już nie wiem. Ktoś dostaje pozwolenie i działa! Czego tu nie rozumieć. Jakby nie można było budować to by nie budowali, póki co żyjemy w kraju prawa chyba?! Czy naprawdę nie ma innych tematów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze komuś coś przeszkadza! Jak budują to źle, jak nie budują to źle! A w ogóle co to za tekst:... osobę, która opierałby się wyłącznie na dokumentach...są dokumenty jest pozwolenie, jest budowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm szkoda, że Pan Redaktor nie zapoznał się z dokumentacją. Z tego co się orientuje to na tamtym terenie dopuszczone są również usługi. Z resztą pojawiał się ten wątek już kiedyś na łamach Dziennik Wschodniego, co ciekawe wówczas gazeta przyjmowała narrację lokalnej społeczności że jest potrzeba nowych usług w tej okolicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tam pasuje, jak to prawda, że będzie tam Stokrotka to super, będę miała blisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sK0ro w gminie Dziadogród tębewały mogą stawiać "akademiki" z funkcją bloku, to dlaczego by nie "domy rzemiosła" z funkcją stokrotki w gminie Niemce?
 Chyba wprowadzasz w błąd czytelników, bo na tym terenie jest inny plan. Z resztą pisano juz o tym w mediach. Warto dopytać, a nie powielać kłamstwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
yyy, nie wiem o co ci chodzi ale chyba masz człowieku jakiś problem...jednak tutaj nie można nic napisać bo zaraz jakieś dziwne rzeczy się dzieją...fajnie by było jakby ktoś te komentarze kontrolował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmmm szkoda, że Pan Redaktor nie zapoznał się z dokumentacją. Z tego co się orientuje to na tamtym terenie dopuszczone są również usługi. Z resztą pojawiał się ten wątek już kiedyś na łamach Dziennik Wschodniego, co ciekawe wówczas gazeta przyjmowała narrację lokalnej społeczności że jest potrzeba nowych usług w tej okolicy.
 Z tego co się orientuję, nadajesz z TeleVizjiBeton. I pewno jeszcze się "orientujesz", że na GCz też "są dopuszczone" usługi, a P0za tym te "chaszcze" są warte 500 mln, zgadza się?PS. A co na to wszystK0 cfela_dewela?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co w ogóle jest to forum? Ja nie wiem kto pisze te komentarze i czy ktoś nad tym panuje??? Jak ktoś napisze normalny komentarz, swoją opinię do której ma prawo!!! To zaraz jacyś ludzie wypisują jakieś dziwne komentarze, które chyba tylko on rozumie. Jakieś małe, wielkie litery, dziwne skróty myślowe!!!No jakaś paranoja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...fajnie by było jakby ktoś te komentarze kontrolował.
 I P0 to m. in. twoi buraccy Panowie chcieli P0łożyć pazerne łapska na DW. Ale ten sK0k gangu dewelo-olsena się nie P0wiódł. To jest jakiś matrix?Żyjemy w jakiś innych rzeczywistościach chyba. No w każdym razie, pozdrawiam serdecznie i życzę dużo, dużo zdrowia...i spokoju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sK0ro w gminie Dziadogród tębewały mogą stawiać "akademiki" z funkcją bloku, to dlaczego by nie "domy rzemiosła" z funkcją stokrotki w gminie Niemce?
 "Uczciwy jak TBV" - i wszystko jasne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zdziwiony artykuł nie Smagi , a pod nim idiota szaleje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zdziwiony artykuł nie Smagi , a pod nim idiota szaleje .
 Przede wszystkim opłacony troll, dopiero potem idiota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co jest najlepsze? Że kronikidewelorozwoju alias uwaga_na_zukotrolle to pracownik Dziennika Wschodniego. Sami sobie piszą komentarze pod artykułami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...