Jaka firma jest producentem urządzeń i jakie było kryterium wyboru oferty ??
|
|
Kryterium wyboru w tym przypadku było alternatywne pozostawienie w tych miejscach przejazdów z rogatkami. Pierwotnie miały być wiadukty, ale lokalna społeczność oprotestowała takie rozwiązanie.
Producentem urządzeń rogatkowych jest ta sama firma, która wygrała przetarg na zabudowę tych urządzeń na całym odcinku modernizacji (odcinek Lublin -Nałęczów na pewno) i w innych lokalizacjach problemów z przejazdami nie ma.
Szanowni kierowcy nauczcie się jeździć przez przejazdy! PODNIESIONE DRĄGI ROGATEK NIE UPRAWNIAJĄ DO WJAZDU NA PRZEJAZD BEZ UPEWNIENIA SIĘ, CZY NIE NADJEŻDŻA POCIĄG ORAZ BEZ ZACHOWANIA SZCZEGÓLNEJ OSTROŻNOŚCI! Przy uszkodzeniu rogatek maszynista wie o tym poprzez odpowiednią sygnalizację nanazwijmy to na "semaforku" i zobowiazuje do ograniczenia prędkości przed przejazdem do max 20km/h oraz wielokrotnego "trąbienia" tak, żeby w razie czego nagle zahamować i ograniczyć skutki ewentualnego zderzenia z pojazdem. O usterce wie też osoba kierujaca ruchem, włącza się w dyżurce alarm, która także informuje maszynistę przez radio.
|
|
Nie wiem, czy ukaże się link, który podałem. Jeżeli nie, to redakcję proszę o usunięcie wpisu.
Rozwiazanie Rosjan na problemy z objeżdżaniem rogatek i ich uszkadzaniem przez kierowców. Zaznaczam, że pojazd, gdy zostanie zamknięty między rogatkami bez trudu i uszkodzeń może z niego zjechać.
***s://***youtube.com/watch?v=PU2Tg1fMmfE
|
Dodaj odpowiedź:
Przerwa techniczna ... ...
|