Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mój syn ma w tym roku komunię i nikt nie szaleje z tej okazji. Robimy kameralne przyjecie w domu bez szalenstw, bedzie grill na tarasie :) Jedynie na stronie Tadam zamówilismy piekne drewniane zaproszenia na komunię. Synek mial duza frajde je wypełniać :) W komunii najwazniejsze jest co innego a nie impreza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś się też mogę odnieść do tego, my mieliśmy imprezę w Hotelu Bulwar w Toruniu na 30.. 40 myślę osób i było ni to skromnie, ani weselnie tak jak tutaj piszą. Całkiem fajnie i przyjemnie spędzony czas z rodziną więc i tak wyszło na plus. Miejsce też fajne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Bulwar tylko ze służbowych wyjazdów, które swoją dogą zawsze bardzo udane, nie wiedziałam, że rodzinne uroczystości też organizują :) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hotel bulwar przede wszystkim jest dobry za swoją lokalizację i usługi które mają (restauracja, spa). Wspaniały widok na Wisłę i cicha okolica. W sam raz na urlop czy też wesele/komunię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...