Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pokrycie Polski MPZP 32,6%. Pokrycie MPZP dla wybranych miast - stolic województw: Kraków 71,4 Gdańsk 64,6 Wrocław 60,9 Olsztyn 59,3 Toruń 58,6 Szczecin 58,6 Lublin 56,4 Gorzów Wielkopolski 56,1 Białystok 55,1 Poznań 51,2 Opole 45,4 Warszawa 41,1 Bydgoszcz 39,5 Łódź 33,0 Katowice 27,6 Zielona Góra 18,0 Kielce 17,8 Rzeszów 15,5.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"król Europy".... 300 zapatrzonych jak w cielca osób na wiecu partyjnym.... "...zlot Krajowej Partii Emerytów i Rencistów" - pewnie owi emeryci przyszli podziękować za podwyższenie kobietom progu wieku emerytalnego do 67 lat :) i dowiedzieć się u wodza platformy co zrobić, by otrzymywać ca5 500 EUR miesięcznie emerytury z UNII - Wódz złożył już wniosek o świadczenie emerytalne i za kilka mcy będzie się z emerytów w Polsce śmiał...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obsesja na punkcie Żuka wciąż niewyleczona - niedobrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obsesja na punkcie Żuka wciąż niewyleczona - niedobrze.
 Jaka obsesja? Gdzie w tekście pada słowo Żuk? Co trolliku?  Wszystkie w pocie czoła wyklikane plusy/minusy poszły się walić. Nie będzie już premii za minusowanie. Co za strata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk powinien już raczej do domu spokojnej starości ruszyć a nie zabawiać wśród młodych. To, że Platforma Obywatelska jest tak słaba, jest spowodowane tym, że jest nijaka. Żuk zamiast nadać nowoczesny ton lokalnej PO to robi dobrze kościołowi, tak że nawet Czarnek i Stawiarski są z niego dumni. Poza tym urzędnicy w godzinach pracy (którzy w większości są z PO) nie mogli dotzreć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mnie nabrali tym tytułem. Ja tu mało paluchów od klikania nie połamię, w nadzieji że Tusk ,,puścil farbę" gdzie schował moją kasę ukradzioną z OFE, a tu jakieś bzdetki. To z tymi pudłami to przytęchłe jak babki jesionka. Jak Lukaszenka zbiera kartofle w pegieerze to był na jutube oskarowy pewnik. Jak pisowe coś dżeigają to albo do bagażnika, albo prosto do Torunia jedzie. Ja bym im nie dał potrzymać pudełka nawet z fofi fi, bo ryzyko, że orzechy powyciągają i zwalą na PeŁo, że tamte ukradły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obsesja na punkcie Żuka wciąż niewyleczona - niedobrze.
Jaka obsesja? Gdzie w tekście pada słowo Żuk? Co trolliku?  Wszystkie w pocie czoła wyklikane plusy/minusy poszły się walić. Nie będzie już premii za minusowanie. Co za strata.
 Jakie minusowanie? O czym ty w ogóle do mnie piszesz ruska onuco?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...