Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Takiego protestu w Międzyrzecu Podlaskim jeszcze nie było

Utworzony przez TECZOWY_ZSL, 29 października 2020 r. o 10:01 Powrót do artykułu
... za 2 m-ce będą składać sobie życzenia i śpiewać: "Bóg się rodzi" Hańba lewactwu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważajcie. Jesteście perfidnie sterowani i wykorzystywani. Nie dajcie się bezrefleksyjnie ogłupiać mediom i politykom i to bez względu na poglądy. Miejcie swój rozum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... za 2 m-ce będą składać sobie życzenia i śpiewać: "Bóg się rodzi" Hańba lewactwu.
 ...za 2 m-ce wiekszosc mlodych ludzi bedzie juz apostatami, a Ty po teleporadzie lakarskiej u proktologa. Snickers na plebanii najczesciej okazuje sie byc przyczyna problemow zdrowotnych dla obdarowanego przez ksiedza proboszcza! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden ze sloganów "Moje ciało mój wybór". Dobrze tylko dziecko to już inne ciało .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niemczech każdy urzędnik (nauczyciel, wykładowca etc) MA USTAWOWY ZAKAZ brania udziału w jakichkolwiek manifestacjach pod groźbą utraty stanowiska i emerytury. Urzędnik służy Państwu i ma siedzieć na doopie w urzędzie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co drugi bez maski, tylko pogratulować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Niemczech każdy urzędnik (nauczyciel, wykładowca etc) MA USTAWOWY ZAKAZ brania udziału w jakichkolwiek manifestacjach pod groźbą utraty stanowiska i emerytury. Urzędnik służy Państwu i ma siedzieć na doopie w urzędzie!
 Jakby tak było w Polsce to kto by chodził na miesięcznice smoleńskie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nawet Polska powiatowa krzyczy J****Ć PiS, to właściwie można powiedzieć że jest to partia która przechodzi do historii.  Oczywiscie przechodzi w niesławie. Na pewno nie będę tęsknił. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obyś się nie zdziwił, nie będzie - czerwony sztandar wprowadzić, tak ci pajacy śpieszno pracować do 70 lat  z zamrożona pensją, będziesz miał raj po same pachy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak patrzę na te zdjęcia, to zaczynam myśleć, że Janusz Korwin-Mikke miał słuszność, co do roli kobiet w rodzinie. Kiedyś tak nie myślałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A widziałeś tam kobiety ? ;) bo ja dzieciaki ze szkoły. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem ze maseczki w Miedzyrzecu nie obowiązują. Bardzo świadome społeczeństwo i jeszcze pod bacznym okiem burmistrza Pana Kota. Super ze są fotki mam nadzieje ze burmistrz sam zgłosi policji zdjęcia jako dowód złamania przepisów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
udział i poparcie przez burmistrza dla tego typu zgromadzeń i przemarszów w dobie pandemii jest przejawem braku odpowiedzialności i troski o zdrowie i życie mieszkańców miasta. W mieście jest 125 aktywnych przypadków i prawie 400 osób w kwarantannie. Ciekawe czy wziął to pan burmistrz pod uwagę i czy był / jest świadomy ewentualnych konsekwencji w najbliższych tygodniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...