Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No właśnie ja tak samo. Byłem u swojego lidera i powiedział, że pewnie od jutra nie zaczniemy :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rachmisterka napisał:
Aktualizacja programu zrobiona ale mapek ani punktów adresowych nie mam czyli podobnie jak na PSR(pewnie poślizg)
Z jakiej gminy jesteś (jeśli można spytać)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy synchronizacji wyskakuje blad 501 brak certyfikatu urzadzenia P*****.crt macie cos takiego jak sie tego bledu pozbyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rachmistrz napisał:
przy synchronizacji wyskakuje blad 501 brak certyfikatu urzadzenia P*****.crt macie cos takiego jak sie tego bledu pozbyc
Miałem. Kilka razy próbowałem w różnych odstępach czasu i się udało. Sprawdź zasięg czy masz odpowiedni też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rachmiszcz_lublinPSR napisał:
Z jakiej gminy jesteś (jeśli można spytać)?
woj. podlaskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rachmisterka napisał:
woj. podlaskie
Dzięki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rachmiszcz_lublinPSR napisał:
Miałem. Kilka razy próbowałem w różnych odstępach czasu i się udało. Sprawdź zasięg czy masz odpowiedni też.
Dzięki za odpowiedź Zasięg poprawny probuje juz kilka razy w ciagu dnia i ciagle to samo jakies inne wskazówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie jeszcze nie wszystkie serwery GUS-owskie pracują, dlatego też nie możesz zrobić synchronizacji. Jak jutro nie będziesz mógł zrobić to wtedy zaczniesz się martwić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rachmistrz napisał:
Dzięki za odpowiedź Zasięg poprawny probuje juz kilka razy w ciagu dnia i ciagle to samo jakies inne wskazówki
Może zrób restart fona za pomocą tego przycisku z boku. Jak to nie pomoże to czekaj o wieczora. Może coś na centralli robią. A jak inni rachmistrze u Ciebie w gminie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w gminie wiekszosc tez ma blad 501. Podobno cos po stronie terminala a nie serwera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W słupskim podobne historie się dzieją, niemożność wykonania synchronizacji błąd 501 505 pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do niedawna w Polanowie też pokazywało błąd 501. Teraz już działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w malopolsce komunikat ze numer o podanym identyfikatirze nie istnieje w ogolnym spisie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja mam wersję 4.7.0.0 i gdy chcę zaktualizować na nowszą to wyskakuje mi, że nie ma nowej wersji oprogramowania:-/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
A ja mam wersję 4.7.0.0 i gdy chcę zaktualizować na nowszą to wyskakuje mi, że nie ma nowej wersji oprogramowania:-/
poczytaj instrukcje aktualizacji, sciagnij plik z neta i bedzie ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W powiecie Ełckim poszło i jak to sie mówi do pracy rodacy:) zycze wszystkim miłej pracy:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rachmistrz napisał:
poczytaj instrukcje aktualizacji, sciagnij plik z neta i bedzie ok
Dzięki, zastosowalem się do rady i udało mi się zaktualizować program do najnowszej wersji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ma ktos hasło do przeprowadzenia pełnej synchronizacji na dziś??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rachmistrz napisał:
ma ktos hasło do przeprowadzenia pełnej synchronizacji na dziś??
bez hasla chodzi synchro pelna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maksior napisał:
bez hasla chodzi synchro pelna
Mam wersje oprogramowania numer 5.1.4.0 i po wybraniu pełnej synchronizacji prosi o podanie hasła wiec jakieś musi być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...