Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobra ja już swoje punkty dostałem, mam ich 150 i teraz moje pytanie czy to są wszystkie punkty które muszę zrobić na obchodzie przed spisowym czy jak się z nimi uporam to dostanę kolejne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kod na dzisiaj 0803
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziś padły serwery UEFA to nie dziwcie się ze padły serwery GUS-u za marne kilkadziesiąt MLN zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam proszę jeszcze raz o pomoc, nie mogę zainstalować aktualizacji bo mam krytycznie zapełniona pamięć, usunęłam co prawda kilka plików i jakiś program co pilot, ale to nic nie daje, co mam zrobić ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba msz pełno zdjęć albo mp3 pousuwaj to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no właśnie nie mam, weszłam w eksplorator, my documents i tam nie ma wiele, co trzeba usunęłam, może w innej lokalizacji coś jest ale nie wiem gdzie szukać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobacz w katalogu temp mozesz tam wszytsko usunąc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie przypisane numery telefonów do lidera i dyspozytora w aplikacji? Jeżeli nie to, trzeba je jakoś samemu dopisać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh, ten temat dotyczy spisu rolnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rachmiszcz_Lub napisał:
Heh, ten temat dotyczy spisu rolnego
Ale pytania/problemy sa takie same jak przy spisie rolnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też nie posiadam zapianych numerów do lidera i dypozytora ale to chyba po udanej pelnej synchronizacji - takiej w której otrzymam punkty adresowe. Aktualnie powtórka z psr powinnismybyć w terenie a nie mamypunktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziekuję za kod, pełna synchronizacja udana, punkty otrzymane tyle że sygnał GPS szwankuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelskie napisał:
Dziekuję za kod, pełna synchronizacja udana, punkty otrzymane tyle że sygnał GPS szwankuje...
http://www.spisrolny.fora.pl/problemy-z-aplikacja,48/szybsze-wyszukiwanie-gps,142.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście mapy miały być zaktualizowane, ha! miały być Mam takie pytanie: jak postąpić w przypadku gdy podchodze pod budynek X, w rzeczywistości ma nr 17, ale na mapie wskazuje nr 25. Podchodzę pod budynek Y- jego nr to 25, a wg mapy ma nr 31. Jak modyfikować, żeby się nie dublowało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w gminie z koleji , nikt nie może zweryfikować punktów, przy próbie weryfikacj wyszkakuje komunikat ze punkt leży po za terenem gminy, i ta flaga jest czerwona z takim krzyzykiem, dzieje się u kogoś cos podobnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O co chodzi z tym kodem? Mam wersje prawidłową i pobrane juz adresy, gdzie mam ten kod wpisać i po co? Chyba nie za bardzo uważałem na szkoleniu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja juz dzisiaj zrobilam 112 punktow:) huraa Wszystko dzialalo jak nalezy , ajak jestes obok tego domu i pokazuje ze jestes za daleko to korekta i stawiasz flage w tym miejscu w ktorym ty jestes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy już mają obchód przedspisowy? Jak jestem z zachodniopomorskiego i jeszcze nie mamy;) Poza tym, byłem przy rolnym i jakoś się nie martwię, że wszystko szwankuje. Standard;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolitka napisał:
A ja juz dzisiaj zrobilam 112 punktow:) huraa Wszystko dzialalo jak nalezy , ajak jestes obok tego domu i pokazuje ze jestes za daleko to korekta i stawiasz flage w tym miejscu w ktorym ty jestes.
nie ma sie co spieszyc zrobilas to jutro dyspozytor da ci nowe a dodatkowego wynagrodzenia nie dostaniesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie ludzie, nie śpieszcie się. Przy rolnym było latania jak cholery, wszystko z powodu chodzenia po gospodarstwach, gadania z ludźmi, brania numerów telefonów. Tutaj to się zrobi w jeden dzień. Nie rzucajcie się wszyscy, a będzie można spokojnie robić synchronizację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...