Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
opolskie idzie do pracy:) powodzenia!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maksior napisał:
nie ma sie co spieszyc zrobilas to jutro dyspozytor da ci nowe a dodatkowego wynagrodzenia nie dostaniesz
Te adresy które przyszły ci dziś są wszystkimi które musisz odwiedzić, nowych już nie dostaniemy, także im wcześniej zrobisz tym więcej masz wolnego do kwietnia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zeby nie bylo jak przy rolnym, ze wszystkie punbkty dowalili na 1 dzien przed koncem przedspisu. I tez mowione bylo, ze nie beda dodawac. Ja robie wszystko i zostawiam sobie 10 punktow na 17 marca zeby widzieli ze mam cos jeszcze na komputerku i nie dodawali nowych. Za 200zl sie nie bede spuszczal i latal w taki mroz. Sa ambitniejsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Te adresy które przyszły ci dziś są wszystkimi które musisz odwiedzić, nowych już nie dostaniemy, także im wcześniej zrobisz tym więcej masz wolnego do kwietnia.
Żeby nie było jak na rolnym, że po 3 dniach pracy wrócą punkty które już zrobiliśmy do ponownej weryfikacji bo "ich nie widzą" ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem z małopolskiego i jeszcze nie dostałam żadnych punktów adresowych - podobno jutro mają być więc wszystkim tym którzy już ruszyli życzę powodzenia I jeszcze mam pytanko czy szybko to w miarę idzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rachmistrzyni mazowieckie napisał:
Żeby nie było jak na rolnym, że po 3 dniach pracy wrócą punkty które już zrobiliśmy do ponownej weryfikacji bo "ich nie widzą" ;(
Ostatnio edytowany 1 marca 2011 r. o 20:28
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anecia napisał:
Ja jestem z małopolskiego i jeszcze nie dostałam żadnych punktów adresowych - podobno jutro mają być więc wszystkim tym którzy już ruszyli życzę powodzenia I jeszcze mam pytanko czy szybko to w miarę idzie ?
Idziesz i weryfikujesz. Jeden za drugim jak nie ma błędów w adresach :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nanosicie jakies choragiewki na mapy? Bo ja nie i zastanawiam sie czy to dobrze robie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choragiewki sa przy korektach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jam mam takie pytanie. Powiedzmy idziemy sobie, dochodzimy do płota, adres sie zgadza, ulica, numer i typ ok ale w podwórku stoi jakis budynek który służy za garaż. W takim wypadku dodajemy 1 budynek typ niemieszkalny w opisie garaż tak? Wiem ze było szkolenie ale koledzy mi tu juz w głowie namieszali. dzieki z góry za odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marton NIE poprostu weryfikujesz to co oni ci przyslali i czy jest to budynek mieszkalny:) Ja w 1,5h zrobilam ponad 100 punktow, idzie bardzo szybko, tylko ja nie puszczalam po kazdym domu synchronizacji tylko przerywalam, bo po co stac pod domem i czekac az sie zrobi, szkoda czasu, puszczalam po 30-40 domach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, mam pytanie, po zatwierdzeniu punktu adresowego automatycznie przeprowadzania jest synchronizacja różnicowa, po której ten zatwierdzony punkt znika... Czy to jest prawidłowe? nie wiem czy ruszać dalej w teren, jak zatwierdze punkty, wszystko poznika i bedzie trzeba robić je jeszcze raz to bez sensu....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelskie napisał:
witam, mam pytanie, po zatwierdzeniu punktu adresowego automatycznie przeprowadzania jest synchronizacja różnicowa, po której ten zatwierdzony punkt znika... Czy to jest prawidłowe? nie wiem czy ruszać dalej w teren, jak zatwierdze punkty, wszystko poznika i bedzie trzeba robić je jeszcze raz to bez sensu....
Jak najbardziej prawidłowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja mam cały czas problem z aktualizacją programu, ponieważ pojawia mi sie info ze jest zbyt mała ilość miejsca na dysku. Jest komunikat ze trzeba usunąć ok 1,50 MB aby aktualizacja programu sie powiodła. Miał ktoś taki problem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budynek nie mieszkalny to np szkoła apteka itp z jakimś jednym czy dwoma mieszkaniami ale głównie to co inne. Nie dodajemy żadnych garaży inwentarskich itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie... jest numer domu np. Kwiatowa 25 wyskakuje liczba budynków jeden, mieszkalny i jednorodzinny i jest to dom piętowy a za nim z tyłu stoi gospodarczy i mieszkaja tam tej rodziny rodzice co wtedy zrobic zmieniac liczbe budynkow? i np ide ulica widze pietrowke a wiem ze za nim tez jest gospodarczy i tam ktos mieszka ale go nie widze z ulicy to co zrobic... POMOCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inezka napisał:
ja mam cały czas problem z aktualizacją programu, ponieważ pojawia mi sie info ze jest zbyt mała ilość miejsca na dysku. Jest komunikat ze trzeba usunąć ok 1,50 MB aby aktualizacja programu sie powiodła. Miał ktoś taki problem??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inezka sprawdź czy nie masz plików muzycznych lub zdjęć i je usuń (ewentualnie usuniemy jakiś program)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jak jest gospodarczy a mieszkają ludzie to dodajesz budynek niemieszkalny piszesz że obora a mieszkają ludzie w komentarzu przynajmniej tak nam mówiła dyspozytorka na odprawie, jak mieszkają to piszesz jak nie tzn obora ale tylko zwierzęta mieszkają to nie dodajesz. Powinnaś dodać i tamten budynek, skoro wiesz że jest. To jest paradoks taki, trzeba na swój rozum, nie da się wszystkiego w paragrafach zawrzec. Teoretycznie możesz mieć pkt na mapie podchodzisz widzisz płot przy nim żywopłot ściśle przylega duże świerki i domu nie widać bo jest na pow ,5ha za górką. Wiesz że jest a nie widzisz usuniesz twoja sprawa napewno go nie dostaniesz na spisie = mniejsza kasa zostawisz źle też nie zrobisz. Trzeba myśleć i robić to nic ludzkiemu życiu nie zagraża, nawet jak teraz zostawisz a wyjdzie coś nie tak to najwyżej w głównym spisie usunie się go przy pomocy dyspozytora, no ale to ostateczność. Bo z takich pkt muszą się rozliczać. Rób jak uważasz no i zgodnie z prawdą należało by dodać, pamiętaj, że jak usuniesz pkt to go już nie dostaniesz wcale, jak dodasz masz szanse że będziesz miał/a więcej pkt na głównym tzn większa i tak marna kasa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do rachmistrz007 więc skoro go nie widze nie musze go dodac bo z tego co pamietam nie kazali wchodzic do budynku a jesli dostane go na spisie glownym to moge ewentualnie zrobic ze ten z pietrowki i z gospodarczego mieszkaja pod tym samym adresem i prowadza dwa gospodarstwa osobne... dobrze myslę...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...