Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pati napisał:
Podpowiedzcie co zrobic z mieszkaniem w szkole.
zatwierdzić mieszkanie stanowi zapewne własność gminną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale co my mamy ci powiedzieć jak nie wiemy jak to wygląda a ty nawet nie opisałaś szczegółowo problemu Czy to jest szkoła przerobiona na mieszkania, czy szkoła szkoła mieszkania mieszkaniami. Jeszcze lidera masz on znać powinien sytuacje u ciebie w gminie, różne są przypadki. Ale ogólnie odp na twoje pytanie była jakieś 6 postów wyżej może 8. Napisałem ci juz ze odp była. Ciężko poszukać?? Może i cały spis mamy za ciebie zrobić. Nie liczcie że każdy wam będzie wszystko mówił jak wy odrobiny chęci nie wykazujecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rachmistrz007 napisał:
Ale co my mamy ci powiedzieć jak nie wiemy jak to wygląda a ty nawet nie opisałaś szczegółowo problemu Czy to jest szkoła przerobiona na mieszkania, czy szkoła szkoła mieszkania mieszkaniami. Jeszcze lidera masz on znać powinien sytuacje u ciebie w gminie, różne są przypadki. Ale ogólnie odp na twoje pytanie była jakieś 6 postów wyżej może 8. Napisałem ci juz ze odp była. Ciężko poszukać?? Może i cały spis mamy za ciebie zrobić. Nie liczcie że każdy wam będzie wszystko mówił jak wy odrobiny chęci nie wykazujecie.
nieważne czy jest to szkoła przerobiona na mieszkania czy szkoła w której dzieci się uczą i jest tam mieszkanie,jeśli ktoś mieszka zatwierdzasz (są to najczęściej mieszkania pracowników)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam. ja mam tylko jedno pytanie. czy mam dodac budynek, ktory jest w trakcie budowy (nikt w nim jeszcze nie mieszka i do spisu nie bedzie mieszkal) a stoi na dzialce na ktorej mam jeden budynek do zweryfikowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budynek gospodarczy w ktorym nikt nie mieszka - nie dodajemy, a w ktorym ktos mieszka - dodajemy??? dobrze mysle??? bo juz zglupialam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Budynek gospodarczy w ktorym nikt nie mieszka - nie dodajemy, a w ktorym ktos mieszka - dodajemy??? dobrze mysle??? bo juz zglupialam
Tak, dobrze myślisz Po co dodawać gospodarczy, w którym nikt nie mieszka? A skoro ktoś mieszka, dodajemy i w spisie spisujemy mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej powiedzcie mi czy punkty,które mamy na obchodzie będziemy mieć później przy spisie właściwym?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rach_podka napisał:
nieważne czy jest to szkoła przerobiona na mieszkania czy szkoła w której dzieci się uczą i jest tam mieszkanie,jeśli ktoś mieszka zatwierdzasz (są to najczęściej mieszkania pracowników)
Upraszczasz i piszesz nie o tym co trzeba. Chodzi o to że masz podział na mieszkalne i niemieszkalne. Owszem masz racje, że trzeba tu dodać, tyle że ludzie obory, garaże dodają jako niemieszkalne też, co jest źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie, u was też jest zamieszanie z numerami mieszkań???? Bo u mnie w jednej miejscowości praktycznie wszystkie numery domów się nie zgadzały z tym co miałam w htc. Szczerze po 10 nr domu zwątpiłam i zaczełam sie zastanawiać czy z moim wzrokiem już coś nie tak czy jaja sobie robią:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hejka. jesli mozecie to odpowiedzcie mi na pytanie: mam dom, ktorego parter zajmuje sklep a 1 pietro jest mieszkanie. ale do tego domu dobudowny jest kawalek budynku (na parterze tylko) i to dobudowane tez jest sklep. czyli sklep zajmuje wieksza czesc domu, czyli powinno to byc jako budynek niemieszkalny, tak? a jesli tak, to czy on potem bedzie sie kwalifikowal do spisu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkaja ludzie? Jezeli tak to raczej jest mieszkalny, nieprawdaz? Nie mieszkaja ludzie, niewazne czy sa tam grabie czy zwierzeta czy drewno to nie jest to budynek mieszkalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie, że nie, ile można pisać to samo w odstępie co 3 posty. Mieszkalny to zwykły dom niemieszkalny do szkoła apteka i coś jeszcze, ale jest co najmniej jedno mieszkanie w tym. Żadnych innych obór garaży się nie spisuje, ludzie czytacie co się do was w ogóle pisze czy nie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rachmistrz007 napisał:
Właśnie, że nie, ile można pisać to samo w odstępie co 3 posty. Mieszkalny to zwykły dom niemieszkalny do szkoła apteka i coś jeszcze, ale jest co najmniej jedno mieszkanie w tym. Żadnych innych obór garaży się nie spisuje, ludzie czytacie co się do was w ogóle pisze czy nie??
te niemieszkalne beda potem do spisu na spisie wlasciwym???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sie tak zastanawiam czy jak ktos skonczy wczesniej ten przedspis to czy ma wolne, czy dosla mu jakies nowe punkty do zweryfikowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napewno dostanie coś dosłane a tak to po ile punktów macie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaa napisał:
napewno dostanie coś dosłane a tak to po ile punktów macie.
No to ja sie nie spiesze zostawie sobie z 15 na urzadzeniu zeby mi nic nie dosylali i zrobie je sobie na koniec spisu co bede robila jeszcze za kogos za te marne 200 zl brutto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaa napisał:
napewno dostanie coś dosłane a tak to po ile punktów macie.
No to ja sie nie spiesze zostawie sobie z 15 na urzadzeniu zeby mi nic nie dosylali i zrobie je sobie na koniec spisu co bede robila jeszcze za kogos za te marne 200 zl brutto. Ja ogolnie mialam 200 punktow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaa napisał:
napewno dostanie coś dosłane a tak to po ile punktów macie.
Ja miałam 457, ale u nas jest dwóch rachmistrzów na 4000 mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ola napisał:
Mam pytanie, u was też jest zamieszanie z numerami mieszkań???? Bo u mnie w jednej miejscowości praktycznie wszystkie numery domów się nie zgadzały z tym co miałam w htc. Szczerze po 10 nr domu zwątpiłam i zaczełam sie zastanawiać czy z moim wzrokiem już coś nie tak czy jaja sobie robią:/
Olu pocieszę Cię, sama nie jesteś u mnie też prawie wszytsko się nie zgadza, wszytsko jest poprzesuwane o 2 nr. Masakra, tym bardziej, że zostało to już poprawione na rolnym i miała byź aktualizacja.miała być...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MM napisał:
A ja sie tak zastanawiam czy jak ktos skonczy wczesniej ten przedspis to czy ma wolne, czy dosla mu jakies nowe punkty do zweryfikowania.
Najlepiej zapytać o to lidera. U nas (w Gdyni) podzielili punkty i kto już zrobił, ten ma wolne ) Nic dosyłać nie będą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...