Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Monika napisał:
Nie wypowiadaj się frajerze, bo to nie jest z mojej winy, ale z winy tego jak w naszym Urzędzie nas do tego przygotowali. Zero organizacji. A co do mojej inteligencji, to sie nie wypowiadaj, bo gowno wiesz. Pewnie masz 40 lat i "dorabiasz" w ten sposob, bo tylko szkołe podstawową skończyłes/as
To nie wina tych co szkolili tylko twoja. Bez przesady. Jak trzeba być tępym żeby takie błędy popełniać. Frajerem nie jestem i znam się na rzeczy. Przeprowadzałem spis rolny. Mam 25 lat, wykształcenie wyższe mgr inż uzyskane na państwowej uczelni i pracuję w laboratorium. Coś jeszcze chcesz wiedzieć?
Ostatnio edytowany 6 marca 2011 r. o 22:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rachmiszcz_lublinPSR napisał:
To nie wina tych co szkolili tylko twoja. Bez przesady. Jak trzeba być tępym żeby takie błędy popełniać. Frajerem nie jestem i znam się na rzeczy. Przeprowadzałem spis rolny. Mam 25 lat, wykształcenie wyższe mgr inż uzyskane na państwowej uczelni i pracuję w laboratorium. Coś jeszcze chcesz wiedzieć?
Ale widzę, że za grosz kultury osobistej od Ciebie uświadczyć nie można. Cóż, to nie rzecz nabyta wraz z wykształceniem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pati napisał:
Witam wszystkich forumowiczów!Podpowiedzcie co zrobic z budynkiem w którym nikt nie mieszka a jest na mapie,jest to dom jednorodzinny,jaki zrobić opis?
skąd wiesz ze nie mieszka moze ktos raz na trzy dni tam mieszka ty tego nie wiesz jezeli stoi i przypomina zamieszkany to zaznaczasz jesli nie ma okien komin sie wali dach zawalony to wtedy usuwasz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA KOBIET DLA WSZYSTKICH PAŃ RACHMISTRZYŃ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może ktoś wie gdzie szukać pytań ze spisu z możliwością wydrukowania?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W papierowej instrukcji ktora dostaja rachmistrze od GUSu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rachmiszcz_Lub napisał:
W papierowej instrukcji ktora dostaja rachmistrze od GUSu.
tak to wiem ale w poprzednim spisie ściągnęłam wszystkie pytania w wersji papierowej i elegancko miałam wydrukowane co bardzo ułatwiło pracę w terenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A może ktoś wie gdzie szukać pytań ze spisu z możliwością wydrukowania?
POSZPERAJCIE TU .....http://www.bielsk-podlaski.pl/index.php?id1=15&id2=0&id3=0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.bielsk-podlaski.pl/index.php?id1=15&id2=0&id3=0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie, ze nie mozna pisac nazwisk przy odpowiedziach na takie pytania wiec nie wiem po co te pytania w wersji papierowej tylko wszystko na komputerkach. Sam juz przeszedlem przez kilka spisow i uwazajcie na ludzi bo za takie pisanie sobie zgodnie z art. 54 groza 3 lata w ciurmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rachmiszcz_Lub napisał:
Wiecie, ze nie mozna pisac nazwisk przy odpowiedziach na takie pytania wiec nie wiem po co te pytania w wersji papierowej tylko wszystko na komputerkach. Sam juz przeszedlem przez kilka spisow i uwazajcie na ludzi bo za takie pisanie sobie zgodnie z art. 54 groza 3 lata w ciurmie
Nie bądz nadgorliwy bo za to nie płacą. A kto mówi że tam się będzie pisać nazwiska respondentów nikt nie jest idiotą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RACH2011 napisał:
http://www.bielsk-podlaski.pl/index.php?id1=15&id2=0&id3=0
dzięki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie co zrobić z punktami adresowymi, które istnieją ale na 110 % wiem, że tam nikt nie mieszka i nie zamieszka do spisu?a w przypadku nowych domów już zamieszkanych lecz nie mających nadanych nr to BN, tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam jeden problem, u mnie na wiosce miałam nr 80, ten dom już dawno został sprzedany razem z działką, i zaraz został zburzony, czyli go nie ma. W jaki sposób mam go usunąć ?? jaki komentarz napisać ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glusia85 napisał:
Mam jeden problem, u mnie na wiosce miałam nr 80, ten dom już dawno został sprzedany razem z działką, i zaraz został zburzony, czyli go nie ma. W jaki sposób mam go usunąć ?? jaki komentarz napisać ??
Glusia85 w tym przypadku nalezy wybrac opcję Modyfikuj punkt adresowy, następnie minusem usunąć budynki (ma zostać 0). Po czym wybierasz opcję że budynek nie istnieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Administrator wielkie dzięki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hey ja mam takie pytanie czy w kazdej gminie badanych bedzie tylko 20% gospodarstw, czy mozliwe jest by np w mojej gminie wszyscy beda badani?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norbi napisał:
czy w kazdej gminie badanych bedzie tylko 20% gospodarstw, czy mozliwe jest by np w mojej gminie wszyscy beda badani?
Witaj. Z informacji od Gusu wiem że różnie to jest z badanymi. Zależy w jak znaczacej cześci naszego kraju jestes. Z tego co sie orientuje to najdokladniej beda spisani ludzie z miast, natomiast wsie nie interesują zbytnio GUS więc tam może być te 20%. Zobaczymy jednak czy słowa pracowników GUS będą miały odzwierciedlenie w rzeczywistości, bo z tego co się przekonałem różnie z tym bywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pytalem bo zrezygnowlam ze spisu powszechengo na spisie rolnym bylo nas 5, teraz jest tylko 3 i znajoma mi powiedziala ze zarobią tyle samo co my na rolnym i mi sie wierzyc nie chce... bo głowny powodem tego ze zrezygnowalam bylo to ze male stawki i jak tylko 20% to nici z duzego zarobku pytalam z ciekaweosci pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Norbi napisał:
pytalem bo zrezygnowlam ze spisu powszechengo na spisie rolnym bylo nas 5, teraz jest tylko 3 i znajoma mi powiedziala ze zarobią tyle samo co my na rolnym i mi sie wierzyc nie chce... bo głowny powodem tego ze zrezygnowalam bylo to ze male stawki i jak tylko 20% to nici z duzego zarobku pytalam z ciekaweosci pozdr.
Witam Cię kolego Norbi. Szkoda ze zrezygnowałeś, ale to Twoja decyzja. Co do wynagrodzeń to z moich obliczeń wynika że będą niższe, ale tego na 100% dowiemy się podczas wypłat. Wtedy się okaże czy będziesz żałował czy się cieszył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...