Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mm napisał:
a co ty tak go bronisz?
Bronie bo to co piszecie to dla mnie jest absurdalne!!!Jak mozna takie rzeczy wypisywac!Dla mnie to jest paranoja!Takim bezmyslnym pisaniem mozecie kogos skrzywdzic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bronie bo to co piszecie to dla mnie jest absurdalne!!!Jak mozna takie rzeczy wypisywac!Dla mnie to jest paranoja!Takim bezmyslnym pisaniem mozecie kogos skrzywdzic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i nie miał z tym nic wspólnego, nie wiadomo, ale dlaczego nie pomaga policji, jeśli wie o czym rozmawiał z Markiem, o czym rozmawiali z tymi łepkami, dlaczego nie mówi w jakich dokładnie okolicznościach się rozstali, itd.???? Widzisz jakieś logiczne tego wytłumaczenie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
otóz to , nie chce osadzac tego całego wujka , ale jest to dziwne , ze w obliczu takiej tragedii rodzinnej , zaginiecia bratanka (!!!!!), on wyjechał , nie wrocil , siedzi w UK i grzeje 4 litery.... Ja na miejscu tego wujka, grzałbym do Polski jak szybko sie da, zeby po 1 siedziec z rodzina , wspierac psychicznie , po 2 , ewentualnie pomoc w sledztwie , moglbym mowic 123465765 razy to samo nawet . Strasznie ogolnie jakos lezy mi na watrobie ta sprawa , niesamowice wspolczuje rodzicom tego chłopaka ,ehhhh , cały czas mam nadzieje ze cos sie wydarzy , jakis przelom w sledztwie , nowa poszlaka , ze go odnajda calego i zdrowego ! Sam jestem studentem , tyle ze z lekarskiego , ale nie raz nie dwa bywalo sie na imprezie z prawem , nawet w archiwum.... no po prostu nawet nie wiem co pisac , im wiecej o tym mysle tym gorzej sie z tym czuje jakos czlowiek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kinol napisał:
Może i nie miał z tym nic wspólnego, nie wiadomo, ale dlaczego nie pomaga policji, jeśli wie o czym rozmawiał z Markiem, o czym rozmawiali z tymi łepkami, dlaczego nie mówi w jakich dokładnie okolicznościach się rozstali, itd.???? Widzisz jakieś logiczne tego wytłumaczenie??
A skad wiesz ze nie mowil w jakich dokladnie okolicznosciach sie rozstali...takie wiadomosci to policja napewno nie powiedziala...skad wy takie rzeczy bierzecie w ogole?Normalnie ja widze ze tu wiekszosc ludzi wiecej i lepiej wie od rodziny Marka i policji...I zalozenia ze wujek siedzi na 4 literach i nic nie robi.a co wy o tym wszyscy mozecie wiedziec co on robi,czemu nie przyjechal i skad wiecie,ze nie przezywa tego?!Ludzie przystopujcie bo widze ze wam sie w glowach pomieszalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaja napisał:
A skad wiesz ze nie mowil w jakich dokladnie okolicznosciach sie rozstali...takie wiadomosci to policja napewno nie powiedziala...skad wy takie rzeczy bierzecie w ogole?Normalnie ja widze ze tu wiekszosc ludzi wiecej i lepiej wie od rodziny Marka i policji...I zalozenia ze wujek siedzi na 4 literach i nic nie robi.a co wy o tym wszyscy mozecie wiedziec co on robi,czemu nie przyjechal i skad wiecie,ze nie przezywa tego?!Ludzie przystopujcie bo widze ze wam sie w glowach pomieszalo
Ehh... Widocznie nie mówił, skoro twierdzą, że nie wiedzą. Masz inne informacje, że uważasz, że wiesz lepiej? To napisz to tu, żeby inni ludzie, w tym i ja, wiedzieli, że się mylą/mylimy, i że nikt z nas nie wie co czyta. Proszę bardzo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy To prawda, że zwłoki chłopaka znalezniono w Parku Saskim?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...