Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Arkady? Może za 4 lata

Utworzony przez lbn, 17 grudnia 2013 r. o 18:31 Powrót do artykułu
pogoniłbym ich w diabły cos kręcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest normalne nawet w naszym kraju .Ktoś jest umoczony i musi kręcić te lody ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś w UM bierze niezłą kasę na lewo za te przekręty !!!! Sprawa dla CBA i NIK !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HA HA HA HA HA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za cztery lata ostatni zgasi światło :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i bardzo dobrze, że miasto szuka wyjścia z tej patowej sytuacji, a nie na siłę chce dowalić inwestorowi. Sprawa nie jest tak prosta jak wydaje się z pozoru, jest spór sądowy, problemy z własnością, trudno wyrokować, ze nie zbudowali, bo im się nie chciało. Dobrze, że szukamy kompromisu, obie strony zyskują, ale też dobrze, że dociskamy z warunkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze rozwiązanie to odstraszać inwestorów. Jestem za tym by dać im czas do 2018 ale potem w razie jakichkolwiek problemów egzekwować kary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i przez następne 4 lata będzie wiocha za ratuszem a nie miasto co za wstyd.Chyba z tej wiochy raytusz ciągnie niezłe zyski i ten burdel mu się opłaca i prezydent żuk chce dogonić Wrocław?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pogoniłbym ich w diabły cos kręcą
  a ja myślę że chcą, żeby ktoś coś z tym terenem wreszcie zrobił poza Arkady nie ma chętnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej kwestii popieram Żuka...Czasy są jakie są trzeba iść inwestorom na ręke bo tylko wlepiając kary to daleko nie zajedziemy...   Odstraszysz paru to to następny 2 razy pomyśli zanim zainwestuje w naszym mieście..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej kwestii popieram Żuka...Czasy są jakie są trzeba iść inwestorom na ręke bo tylko wlepiając kary to daleko nie zajedziemy...   Odstraszysz paru to to następny 2 razy pomyśli zanim zainwestuje w naszym mieście..
  jestem dokladnie tego samego zdania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i przez następne 4 lata będzie wiocha za ratuszem a nie miasto co za wstyd.Chyba z tej wiochy raytusz ciągnie niezłe zyski i ten burdel mu się opłaca i prezydent żuk chce dogonić Wrocław?
  Jaka wiocha? Co ty tworzysz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra decyzja Ratusza tym bardzie że inwestor chce budować pakingi podziemne i jest z regionu lb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto nie obawia się, że nie będzie skąd ściągnąć tych pieniędzy. Dwa miliony będą zabezpieczone na udziałach spółki, kolejne dwa na nieruchomościach - kamienicach przy ul. Rybnej 6 i Olejnej 9. Będzie to zapisane w księdze wieczystej.
  Jeszcze jedną szanse lokalnemu inwestorowi trzeba dać, tym bardziej, że kase bez problemu będzie można ściągną ć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka. Zuk ma zobawiązania wobec Galerii Zamek i dlatego blokuje Arkady, podobnie jak Gale. A jakie zobąwiązania to juz powinny ustalic odpowiednie instytucje w ramach transparentnosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka. Zuk ma zobawiązania wobec Galerii Zamek i dlatego blokuje Arkady, podobnie jak Gale. A jakie zobąwiązania to juz powinny ustalic odpowiednie instytucje w ramach transparentnosci
  jakbym czytał Jarka "wiem ale nie powiem" Kaczyńskiego jak mówisz "a" to powiedz też "b" a nie siejesz jakiś ferment
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak najlepiej wybić inwestorów, nawet tych potencjalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak najlepiej wybić inwestorów. Nawet tych potencjalnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od zawsze tam było jak było, ja mogę poczekać te cztery lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...