Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy patriota śpi w pościeli z orłem? Nowa gazeta w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 stycznia 2018 r. o 17:28 Powrót do artykułu
Ten logotyp z nazwą gazety to jakiś bohomaz. Tytułu gazety który brzmi "PA.RA' raczej nie przypomina. Badziew i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Gość (dzisiaj o 17:28) Bo w tym logo (jak i logo miasta) chodzi o zakamuflowanie jakichś kabalistycznych liczb i symboli: w logo miasta trzy szóstki są - tutaj dwie widać gołym okiem; masońskie oko, "zdobiące" wszystkie ulotki dot. imprez kulturowych i siedzenia w autobusach chyba każdy już zna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do autorki, Agnieszki Mazuś. Pytanie dotyczy Pani profesjonalizmu. Jak można nazwać czasopismo, które wydawane jest raz na trzy tygodnie gazetą? Czy w szkole zetknęła się Pani z definicją słowa "gazeta", bo ja tak i to już w szkole podstawowej. No, ale ja szkołę podstawowa skończyłem kilkadziesiąt lat wstecz. Widocznie wtedy inaczej nas uczono. Jeżeli Panią uczono inaczej, to zapewne bliska jest Pani Wikipedia, a tam można przeczytać takie oto słowa: "Ze względu na częstotliwość wydań wyróżnia się najczęściej, następujące rodzaje czasopism: dziennik, gazeta codzienna (313 numerów w ciągu roku, pominąwszy niedziele) dwudnik, gazeta dwudniowa (182-183 numery w ciągu roku) tygodnik (52 numery w ciągu roku) dwutygodnik (26 numerów w ciągu roku) miesięcznik (12 numerów w ciągu roku) dwumiesięcznik (6 numerów w ciągu roku) kwartalnik (4 numery w ciągu roku) oraz aperiodyk – szczególna postać czasopisma – nieregularnik. Wydawnictwa rzadsze niż kwartalne (np. półrocznik, rocznik, annał) określa się często jako edycje kolejnych zeszytów, wydań lub tomów. Potocznie za czasopisma uważa się publikacje od tygodnika wzwyż, te wydawane częściej nazywane są gazetami."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WTF ? "Temat (pierwszego) numeru to historia żydowskiego siłacza Zygmunta B..." - to kto to sponsoruje i o jakiego panstwa patriotyzmie tam pisza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim prawem to coś ma znalezc się w szkołach ? Znam niektórych z autorów - są skrajnie wrodzy wobec polskiego patriotyzmu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak chce to śpi. Kto mu zabroni nasi Konstytucja bo nasza nie zabrania. Jak mawiał szlachta: " To co lubię to mi wolno". Nie POdoba się w/w doktryna mośkom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawdziwy patriota nie używa obcych skrótów jak wtf (what the fuck ?) tylko prawdziwie polskiego zwrotu - co do *** nędzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim prawem w szkołach!!!!. Przecież to nie będzie gazeta neutralna światopoglądowo. Po lekturze widać agitkę w kierunku "żydowskiego lublina", który wcale taki wspaniały nie był. Bo sowicie dotowany przez Żuka "NN" nie napisze o szwindlach, żydowskich lupanarach, żydowskich szmalcownikach i agentach gestapo, oficerach śledczych w lubelskich katowniach UB. Wątpię abyśmy się dowiedzieli o np.Szamie Grajerze, który w getcie zajmował się wyłapywaniem Polaków ratujących Żydów. Zamiast tego należy spodziewać się wyidealizowanego obrazu społeczności obywateli Polskich narodowości żydowskiej. Opowieściach "z mchu i paproci". Upamiętnienie tragedii lubelskich Zydów następuje moim zdaniem przez NN nad wyraz nachalnie. Widać pieniędzy nie brakuje. Rozumiem tablice. Nie nazwałbym natomiast tego co powstało i powstaje "symbolicznym" czy chęci (podobno) do puszczania z głośników odgłosów sztetła itp. Szkoły proszę natomiast zostawić w spokoju i mówię to nie tylko w swoim imieniu. P.S. Ciekawe czy któraś z lokalnych gazet w końcu odważy się napisać o finansowaniu czy darowiznach ze strony miasta na Ośrodek. W końcu to nasze pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...