Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli co za drzewo na mojej działce nie odpowiadam ani ja ani mój ubezpieczyciel ? Chyba polecą pozwy cywilne wobec właścicieli i zarządców, bo to jednak jak na ich terenie rosną drzewa odpowiadają oni za ich stan !! O ile samochody stały prawidłowo zaparkowane. Wydaje mi się że artykuł ma na celu wprowadzenie w błąd czytelników aby ci nie występowali o należne im pieniądze za zniszczone prawidłowo zaparkowane pojazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli co za drzewo na mojej działce nie odpowiadam ani ja ani mój ubezpieczyciel ? Chyba polecą pozwy cywilne wobec właścicieli i zarządców, bo to jednak jak na ich terenie rosną drzewa odpowiadają oni za ich stan !! O ile samochody stały prawidłowo zaparkowane. Wydaje mi się że artykuł ma na celu wprowadzenie w błąd czytelników aby ci nie występowali o należne im pieniądze za zniszczone prawidłowo zaparkowane pojazdy.
 A co Ty bredzisz w ogóle... jaki stan drzew... Taka wichura to i zdrowe drzewo obali - i tak pewnie było... A po drugie po to właśnie jest AC - jak ktoś chciał przyżydzić i nie wykupił to sam sobie winien... Najlepiej szukać winnych gdzie indziej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tym AC to nie masz racji. AC na auto starsze niż 5 lat jest na prawdę baaardzo ciężko dostać. Wiem, bo próbowałem. I dlatego według mnie jest to zwyczajne k******o i zarabianie na krzywdzie ludzi, bo OC Ci nie pomoże w tym przypadku, a Ty mimo wszystko jesteś stratny nie ze swojej winy. I gdzie tu sens i logika? Pieniądze wydane na ubezpiecznie, składki ciagle rosną, ale nie zmienia się nic w tym temacie... OC powinno być wykupowane z możliwością wykupu AC w przypadku każdego auta bez dodatkowych wymagań. To właśnie jest równość. A nie napychanie kieszeni ubezpieczycielowi, który potem śmieje się do Ciebie mówiąc "nie mogę pomóc w tym przypadku". 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AC dla starych trupów tylko z kontynuacją - tylko jaki sens to płacić ??? po uwzględnieniu amortyzacji zyskasz 500zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wykluczone, żeby święte dżewka wyrządziły komukolwiek krzywdę. Właściciele samochodów powinni być szczęśliwi, bo dzięki temu dookoła ich autek powstało pole świętej mocy, które odpędza na boki mzimu miejskiej wyspy ciepła. My ekolodzy i aktywiści miejscy po filozofii i kulturoznawstwie stanowczo odpieramy zarzuty, by jakiekolwiek dżewko mogło być w środku spróchniałe i zwalić się samodzielnie komuś na łeb. Dżewka cieszą tylko nasz wzrok i pozwalają nam srać psami wszędzie gdzie mamy na to ochotę. Uga buga precz z betą i deweloperą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekoterroryści macie jeszcze jakieś wątpliwości? Drzewa stanowią bezpośrednie zagrożenie dla ludzi i samochodów. Miasta powinny być wolne od drzew. Prezydent Żuk dobrze robi, że wycina drzewa. W ten sposób ocalił życie niejednemu mieszkańcowi. Brawo Panie Prezydencie!!!! Tak trzymać!!!
 Drzewa stanowią zagrożenie dla samochodów!!! Kto to pisze??? Jakiś ćwok, właściciel 20-letniego golfa. Zagrożenie stanowią takie niedorozwoje jak ty. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ekoterroryści macie jeszcze jakieś wątpliwości? Drzewa stanowią bezpośrednie zagrożenie dla ludzi i samochodów. Miasta powinny być wolne od drzew. Prezydent Żuk dobrze robi, że wycina drzewa. W ten sposób ocalił życie niejednemu mieszkańcowi. Brawo Panie Prezydencie!!!! Tak trzymać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...