![]() |
co to jest handowanie?
|
![]() |
Też mi przestępstwo. Proponuje wsadzac prawdziwych kryminalistów zaczynając od dukaczewskiego,czempinskiego i tych pochowanych za różnymi immunitetami
|
![]() |
Należy się kara śmierci za takie WIELKIE przestępstwo!
|
![]() |
Obywatelu nie handluj! Zacznij kraść władza to lubi.
|
![]() |
Ten człowiek nie jest znawcą tematu i nie musi wiedzieć czy to oryginał czy fals. Szukajcie tego który to wyprodukował.
|
![]() |
1100 sztuk towaru a laczna wartość podan 250 000. Wynika, że brał ponad 200 zł za sztukę (zegarek lub perfumy). 200 zł za podróbę. Uper|dolić łapy przy samej du|pie.
|
![]() |
panowie policjanci , bandytów łapać - a nie wysługiwać się zachodnim koncernom
|
![]() |
Podróby to kradzież marki. Czy chcielibyście być częstowani bezalkocholowym piwem, a zapłacić jak za Tyskie? Precz z chińskim kiczem.
|
![]() |
...czytając wiele komentarzy dochodzę do wniosku, ze sporo osób akceptuje łamanie prawa...
|
![]() |
prawo ustanowione pod koncerny. będzie jeszcze lepiej po podpisaniu traktatów handlowych między USA, Kanadą i Unią ...
|
![]() |
Grozi mu do 5 lat,to za zabójstwo tyle nie dają.
|
![]() |
"Podróby to kradzież marki. Czy chcielibyście być częstowani bezalkocholowym piwem, a zapłacić jak za Tyskie? Precz z chińskim kiczem. Wole pic bezakoholowe niz tyego siakcza tyskie. Ale dałeś porównanie człowieku
|
Dodaj odpowiedź:
Przerwa techniczna ... ...
|