Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Jest prawomocny wyrok sądu w sprawie górek czechowskich

Utworzony przez zwolakmarek, 29 czerwca 2022 r. o 14:31 Powrót do artykułu
Budować, i nie oglądać się na okolicznych frustratów co nie mają w życiu nic innego do roboty niż narzucać swoim sąsiadom co mają robić na swojej działce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję sąsiadom, jak któryś użyje młotka to może już w sądzie ląduje za pogorszenie bytu mieszkaniowego. Albo zakaz klepania schabowego w niedziele, chodzenie tylko w miękkich kapciach, zakaz zwierząt i kichania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze, niech sprawa skończy się jak najszybciej, bo ten temat już jest za bardzo wymęczony. Niech robią ten park i niech mieszkańcy korzystają z terenu. Jakoś jak przeciwnicy parku budowali swoje jednorodzinne na terenie górek to nie przejmowali się chomikiem. Jestem w szoku w jakim tempie zabudowali górki domami jednorodzinnymi, mam nadzieję, że nie tylko ja to widzę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram inwestycję na górkach czechowskich. Ja jestem pisior ale w pewnych tematach chadzam swoimi ścieżkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde, takie info mnie ominęło wczoraj! czekam na park, ścieżka to za mało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadku, drogi dziadku, my chcemy już ten park, zostań z nami dłużej, żeby ubogacić nas, na akademików las już czas, wielki czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie zgadzam się z tym, że moja sytuacja nie zmieni się po uchwaleniu studium – mówiła na rozprawie mieszkanka Czechowa. Tłumaczyła, że uchwalenie planu zagospodarowania terenu zgodnego z zaskarżonym przez nią studium „drastycznie” pogorszy jej warunki życia." Mam rozumieć, że psu zabraknie kuwety? No jakże mi przykro :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...