Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Już wiadomo, ile szkół prowadzonych przez miasto bierze udział w strajku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 kwietnia 2019 r. o 14:42 Powrót do artykułu
Jestem nauczycielem z 15 letnim stażem i uważam że ta podwyżka nam się należy, co prawda uczę tylko plastyki ale to bardzo ważny przedmiot dzieci na każdych zajęciach rysują kredkami albo oglądają film edukacyjny (ja w tym czasie mam wolne i siedzę na fejsie). To bardzo ciężka i wymagająca praca przez 18 godzin w tygodniu muszę siedzieć z tymi gówniarzami i oglądać filmy. Są też plusy tej pracy bo można chodzić za DARMO do kina, teatru, (do skansenu nie lubię bo byłam tam już 20 razy) teraz jedziemy na wycieczkę 4 dniową w góry. Mam wolne wakacje, ferie i inne takie, a teraz jeszcze mamy wolne bo protestujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele powinni się wstydzić, wzięli jak terroryści dzieci jako zakładników
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem z 15 letnim stażem i uważam że ta podwyżka nam się należy, co prawda uczę tylko plastyki ale to bardzo ważny przedmiot dzieci na każdych zajęciach rysują kredkami albo oglądają film edukacyjny (ja w tym czasie mam wolne i siedzę na fejsie). To bardzo ciężka i wymagająca praca przez 18 godzin w tygodniu muszę siedzieć z tymi gówniarzami i oglądać filmy. Są też plusy tej pracy bo można chodzić za DARMO do kina, teatru, (do skansenu nie lubię bo byłam tam już 20 razy) teraz jedziemy na wycieczkę 4 dniową w góry. Mam wolne wakacje, ferie i inne takie, a teraz jeszcze mamy wolne bo protestujemy.
Nie jesteś nauczycielem tylko zwykłam PiSowski trollem ? Sprzedajesz się, pisząc kłamliwe komentarze na zamówienie, jako własne. Myślę, że na określenie tego co robisz dobrze pasowało by interenetowa prostytuka! Miego dnia i zadowolenia ze swojej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele powinni siedzieć na d..pie w szkole od 7.00 do 15.00, a nie robić cyrk kosztem dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Oni i na pewno przyłączę się do ewentualnie ogłoszonej zbiorki pieniędzy na wspomożenie funduszu strajkowego. Będąc pielęgniarką doskonale ich rozumiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
superbiz.se.pl/wiadomosci/pis-oplaca-internetowych-trolli-by-siali-propagande-aa-jLEf-SoL1-mQiX.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem WFisto i po dzwonku rzucam na salę piłkę i mam spokój .ferie wakacje i kupę świąt też mam wolne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd napluł nauczycielom w twarz, dając na krowy i świnie. Teraz już jest to walka o godność człowieka w państwie PiS. Nauczyciele - trzymajcie się ! Codziennie dbacie o nasze dzieci, czas zadbać o własne !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem z 15 letnim stażem i uważam że ta podwyżka nam się należy, co prawda uczę tylko plastyki ale to bardzo ważny przedmiot dzieci na każdych zajęciach rysują kredkami albo oglądają film edukacyjny (ja w tym czasie mam wolne i siedzę na fejsie). To bardzo ciężka i wymagająca praca przez 18 godzin w tygodniu muszę siedzieć z tymi gówniarzami i oglądać filmy. Są też plusy tej pracy bo można chodzić za DARMO do kina, teatru, (do skansenu nie lubię bo byłam tam już 20 razy) teraz jedziemy na wycieczkę 4 dniową w góry. Mam wolne wakacje, ferie i inne takie, a teraz jeszcze mamy wolne bo protestujemy.
 Biuro Propagandy PiS już nadaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja jestem WFisto  i po dzwonku rzucam na salę piłkę i mam spokój .ferie wakacje i kupę świąt też mam wolne
 Ty też n ie jesteś "WFisto" tylko zwykłam PiSowski trollem ? Sprzedajesz się, pisząc kłamliwe komentarze na zamówienie, jako własne. Myślę, że na określenie tego co robisz dobrze pasowało by interenetowa prostytuka! Miego dnia i zadowolenia ze swojej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zlikwidować program KORYTO+ a szybko znajdą się pieniądze na podwyżki dla nauczycieli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję wszystkim rodzicom odwdzięczyć się tym nauczycielom 14 października w Dzień Edukacji Narodowej. Oczywiście tylko tym strajkującym. Kwiatkiem w nauczyciela, ale tylko po głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektorzy szkol i przedszkoli powinni odpowiedziec za to, ze dopuscili do strajku w kierowanych przez siebie placowkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trolle pisowskie możecie pluć na nauczycieli ile tylko się da, ale to nic nie pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krowa i świnia ważniejsze od nauczyciela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie to wali, ten strajk Ale dzieci mają mieć egzamin w szkole w środę, a następnie podstawówki i maturzyści. Jak egzamin się nie odbędzie, narażą dzieci na stres nigdy im tego rodzicę nie zapomną. Dodatkowo wkurw rodziców napędzanych paskami wiadomościach będzie duży. Zaraz pokażą nauczyciela, który ma samochód za 200k, wf-iste molestującego dzieci, zdjęcia z chorwacji z facebooka Pani od matematyki i jakiegoś nauczyciela co ukradł smyczkę do telefonu w supermarkecie. Po tej akcji zawód nauczyciela będzie miał niższy szacunek niż taksówkarza z Okęcia. Także zluzujcie przynajmniej w te egzaminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krowa i świnia ważniejsze od nauczyciela
 Oczywiście, to bardzo pożyteczne zwierzątka w odróżnieniu od "przepracowanych" darmozjadów nie wiedzieć czemu nazywanych nauczycielami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem nauczycielem z 15 letnim stażem i uważam że ta podwyżka nam się należy, co prawda uczę tylko plastyki ale to bardzo ważny przedmiot dzieci na każdych zajęciach rysują kredkami albo oglądają film edukacyjny (ja w tym czasie mam wolne i siedzę na fejsie). To bardzo ciężka i wymagająca praca przez 18 godzin w tygodniu muszę siedzieć z tymi gówniarzami i oglądać filmy. Są też plusy tej pracy bo można chodzić za DARMO do kina, teatru, (do skansenu nie lubię bo byłam tam już 20 razy) teraz jedziemy na wycieczkę 4 dniową w góry. Mam wolne wakacje, ferie i inne takie, a teraz jeszcze mamy wolne bo protestujemy.
Nie jesteś nauczycielem tylko zwykłam PiSowski trollem ? Sprzedajesz się, pisząc kłamliwe komentarze na zamówienie, jako własne. Myślę, że na określenie tego co robisz dobrze pasowało by interenetowa prostytuka! Miego dnia i zadowolenia ze swojej pracy.
 Odpowiedź godna "prawdziwego" pedagoga. Świadczy o tym język i wysoki poziom kultury osobistej. Zwłaszcza kultury... I tylko dzieci żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd nie dość, że narobił niespotykanego dotąd bałaganu w szkolnictwie, wprowadzając reformę pisaną na kolanie, to teraz kolejny robi kolejny chaos żałując nauczycielom godziwego wynagrodzenia ! Wolą dać na krowy i świnie, a żałują dla ludzi uczących nasze dzieci. Ale przecież Kaczyński nie ma dzieci, więc co go to obchodzi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Solidarni z nauczycielami - jutro - wtorek 9 kwietnia o godz 17tej na Placu Litewskim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...