Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Mieszkańcy chcą, żeby myjnia się zmyła

Utworzony przez wnikliwy, 18 sierpnia 2022 r. o 15:35 Powrót do artykułu
ZACZNIJMY OD TEGO ŻE TEN KTO SIĘ NA TO ZGODZIŁ POWINIEN ZA TO ZDROWO BEKNĄĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postawić pod domami decydentów identyczne myjnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli odległośc od tego bloku jest taka jak widać na zdjęciu, to chyba se jaja robią ci mieszkańcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bądźmy poważni, przecież te mgiełki opadają w porywach po kilku metrach. A jeśli faktycznie tutaj jakimś cudem dochodzi to do balkonów(w co średnio wierzę), to szczelny szpaler drzew przy bloku i po problemie. Hałas też od razu będzie mniejszy. Choć nie wiem czy opryskiwanie samochodu wodą pod ciśnieniem można w ogóle nazywać hałasem. Mi by to pod blokiem raczej nie przeszkadzało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sory-gregory, plebsiaki, ale nasza tętniąca metroP0lia musi się rozwijać i na nic wasze fikanie przeciwK0 prężnie rozwijającym się branżom takim jak sortownie odpadów, spalarnie, myjnie i inne podobne innowacyjne przedsięwzięcia. Komu się nie podoba, to trzeba zapisać się na apartament premium od dewelodobrodzieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli cfaniak ma wtyki wśród dewelo-bandy (o czym mogą świadczyć wpisy w obronie geszeftu wygenerowane P0niżej z dewelo-rathausowej agencji pat0-pr), to żadne protesty nie P0mogą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U siebie nie chcą a będą bezczelnie jeździć myć pod inny blok. Mam balkon na CircleK na Jana Pawła i wk...a mni i myjnia i bydlo chodzące po nocy na stację paliw po alkohol i wrzeszczące, ryczące huligaństwo. I co mam zrobić? Albo się godzicie mieszkać w takiej infrastrukturze albo wracajcie na wieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepszy jest ost akapit. Ze buduja cos kolo myjni i dlatego myjnia moze miec problemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dla mnie to tam brakuje kostki. Powinno być jej zdecydowanie więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK W OGÓLE TO CO TO ZA POMYSŁ ŻEBY TAK UCIĄŻLIWE W DODATKU CAŁODOBOWE DZIAŁALNOŚCI LOKALIZOWAĆ W ŚRODKU OSIEDLI MIESZKANIOWYCH NIE MOŻNA CZEGOŚ TAKIEGO POSTAWIĆ W OKOLICACH NP DWORCA ZACHODNIEGO TRZEBA TYLKO CHCIEĆ NIE MA ZA CO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...