Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. Ratusz gra na zwłokę, chcąc ocalić zieleń

Utworzony przez Adam_z_Lublina, 7 lutego 2022 r. o 11:50 Powrót do artykułu
Ja mam nadzieję, że zagospodarują ten teren. Zablokowali go na kilkanaście lat dla właścicieli gruntów a teraz chcą zrobić z niego tereny zielone. Niech swoje prywatne działki przekształcą na tereny zielone i płacą podatki.
 Pisałem już, że z "zagosP0darowania" tego terenu będą nici. Z balona na biurwowacach P0wietrze zeszło już 3 lata temu (mnóstwo pustostanów), a z manii na kurniki właśnie schodzi. Nawet dewelo-buraczki z Loży nie są tak głupie, żeby zaciągać kredyty pod banki ziemi na terenach, z których dojazd do centrum w szczycie to min. 40 min., zwłaszcza kiedy liczba niesprzedanych kurników w znacznie lepszych lokalizacjach rośnie w nieP0Kojącym tempie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tereny Zielone są za torami. A ten wąwóz to teren do zaśmiecania, picia alkoholu i wyjście na spacer z czworonogiem. O jakim mówimy terenie zielonym w tym wąwozie, mieszkam na tym osiedlu. Wąwóz jest zakrzaczony i brudny od 20 lat nie widziałem żeby miasto chociaż raz tam sprzątało.
Interesujące, że ta wrzutka przyP0mina dokładnie teksty dot. planów "zagosP0darowania" GCz. Przypadek? Nie sądzę.Wylazło szydło z dewelo-worka. Wasze sprzeczne K0munikaty to może już znak, że deweloburaczki wobec deficytu jelonków i nadwyżek P0daży kurników zaczynają sobie skakać do gardeł jak wściekłe psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację, przypadek. Mieszkam tam od 40 lat i jestem właścicielem gruntu w tym wąwozie. Więc dobrze wiem jaki był plan zagospodarowania przestrzennego i jak w chwili obecnej wygląda ten teren.
 No to sorki, ale w obecnej sytuacji nie znajdą się chętni do "uP0rządK0wania" tego terenu - nawet za P0mocą lasu "akademiKÓw". Dewelo-getta na wyp1zdowie też są już passe, nie mówiąc już o biurwowcach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ratusz Łysogrodu "chcący ocalić zieleń" - Panie Smaga, chcesz Pan ubawić Czytelników uprawiając sci-fi? P0 co włączać się w maskirowkę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sra_K_a - najpierw P0dważasz Nieomylność Planistyczną Urbanisty Jakubowickiego, a P0tem sam sobie klepiesz minusiki? K0go chcecie nabrać tą maskirowką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdzie nie jest zapisane, ze każdy buraczek posiadający parę hektarów w obrębie Dziadogród będzie ubogacony. Ci, którzy nie załapali się w P0rę na manie biurwowcowe i kurniK0we, powinni jak najszybciej wyleczyć się z iluzji i wziąć sie do uczciwej roboty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sra_K_a, lepiej P0myśl, co ty ścierK0, będziesz robić, kiedy dewel0-buraczK0m zabraknie kapuchy do sP0nsorowania naganiaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło popatrzeć, jak kronikidewelorozwoju pianę toczy. A jeszcze milej się robi na sercu, kiedy człowiek zda sobie sprawę z tego, jak ten troll się nie zna i jak fakty przeczą jego wklejkom opłacanym przez PiS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No, dewelomatołku, daj głos. Ujadaj, PiSowski Azorku, ujadaj. Nie ma opindalania się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym podkreślić, że nie mamy dylematu drzewo czy rozwój miasta - uciął wszelkie wątpliwości prezydent Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzdęk i kolejnych kilka rubli wpadło do sakiewki Monisi(konta "kronikidewelorozwoju", "stop_propagandzie" oraz "drzuk" to rzecz jasna również Monisia).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kronikidewelorozwoju , tak się zastanawiałem, czy ty jesteś głupi, czy tylko wynajęty.  Jedno jest pewne - kronikidewelorozwoju znowu dziś będzie walił te swoje głupoty bez opamiętania. Ale czasy bez PiSu wkrótce nadejdą, przestaną mu płacić za tę trollerkę i odejdzie w niebyt. A na forum zapanuje wreszcie spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miło popatrzeć, jak kronikidewelorozwoju pianę toczy. A jeszcze milej się robi na sercu, kiedy człowiek zda sobie sprawę z tego, jak ten troll się na niczym nie zna i jak fakty przeczą jego wklejkom opłacanym przez PiS.  No, dewelomatołku, ujadaj, ujadaj. Nie ma opindalania się,  PiSowski Azorku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...