Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kilka h utrudnien a Smaga dostal takiej sraczki jakby chodzilo o zamkniecie Sowinskiego na 5 lat, dramat tego redaktorka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pyta pan Tomasz, jeden z pasażerów. – Ja akurat wiedziałem o objazdach, ale gdy mój autobus skręcił w al. Długosza, było duże zamieszanie
Największe zamieszanie to redaktorzyna sam robi. Konia z rzędem temu, kto przebrnął przez te bzdury i cokolwiek z tego bełkotu zrozumiał. I co za starannie dobrane żródło informacji: jak nie "mieszkańcy", to "jedna z pasażerek", albo "pan Tomasz" To chyba jakiś gwiazdor, faworyt, ulubieniec redaktorka, bo w każdym wysmarowanych na kolanie gniocie coś "mówi", "zauważa"...Ręce opadają. Że bez sensu? Nic to, aby kasa za wierszówki się zgadzała. Dla chleba, panie, dla chleba.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PS. Nie od dziś wiadomo, że zetteemowcy mają "plebs" w głębokim P0ważaniu. Zresztą, sK0ro K0munikacja miejska i tak ma być wygaszana, to im szybciej odstraszy się pasażerów, tym lepiej.
No to cyk - i na dźwig. Zamiatamy. Jakbyś się "kronikarzu niedorozwoju" (Monisiu, stop propagandzie itd) nie obracał - i tak d... z tyłu. Musisz się obracać 10 razy szybciej. Pruj się, wariuj, miotaj, pień, szalej, pluj, gryź, fikaj nożynami, kopiuj-wklejaj - uwijaj się prędziutko. A ja na końcu, całkiem spokojnie, i tak Cię skasuję. I trollowskich centów nie będzie... "Całkiem spokojnie, wypiję trzecią kawę" (Ewa Bem). "Łomżunia, muzyczka, są koledzy, spokojnie, powoli" (z reklamy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sraczki to dostałeś ty, srom_K_u z agencji pr, bo ktoś ośmielił się opisać P0gardę dworu dewelo-sułtana wobec "plebsu" i z tej sraczki natłukłeś sobie znowu zielonych łapek. Co za żenada.
No to cyk - i na dźwig. Zamiatamy. Jakbyś się "kronikarzu niedorozwoju" (Monisiu, stop propagandzie itd) nie obracał - i tak d... z tyłu. Musisz się obracać 10 razy szybciej. Pruj się, wariuj, miotaj, pień, szalej, pluj, gryź, fikaj nożynami, kopiuj-wklejaj - uwijaj się prędziutko. A ja na końcu, całkiem spokojnie, i tak Cię skasuję. I trollowskich centów nie będzie... "Całkiem spokojnie, wypiję trzecią kawę" (Ewa Bem). "Łomżunia, muzyczka, są koledzy, spokojnie, powoli" (z reklamy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już po 14, wszyscy przeżyli. Ps. Warto czytać informacje wywieszane specjalnie na żółtych kartkach a nie tylko stać bezmyślnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy ta rozpierducha odbyła sie na K0szt geszefciarza-hotelarza, czy jednak miasto-wydmuszka sprezentowało mu to wszystK0 za friK0?
No to cyk - i na dźwig. Zamiatamy. Jakbyś się "kronikarzu niedorozwoju" (Monisiu, stop_ propagandzie itd) nie obracał - i tak d... z tyłu. Musisz się obracać 10 razy szybciej. Pruj się, wariuj, kwicz, wyj, miotaj, pień, szalej, pluj, gryź, fikaj nożynami, kopiuj-wklejaj - uwijaj się prędziutko. A ja na końcu, całkiem spokojnie, i tak Cię skasuję. I trollowskich centów nie będzie... "Całkiem spokojnie, wypiję trzecią kawę" (Ewa Bem). "Łomżunia, muzyczka, są koledzy, spokojnie, powoli" (z reklamy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe lubelskie dziadostwo.
No to cyk - i na dźwig. Zamiatamy. Jakbyś się "kronikarzu niedorozwoju" (Monisiu, stop_ propagandzie itd) nie obracał - i tak d... z tyłu. Musisz się obracać 10 razy szybciej. Pruj się, wariuj, kwicz, wyj, miotaj, pień, szalej, pluj, gryź, fikaj nożynami, kopiuj-wklejaj - uwijaj się prędziutko. A ja na końcu, całkiem spokojnie, i tak Cię skasuję. I trollowskich centów nie będzie... "Całkiem spokojnie, wypiję trzecią kawę" (Ewa Bem). "Łomżunia, muzyczka, są koledzy, spokojnie, pomalutku" (z reklamy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe lubelskie dziadostwo.
No to cyk - i na dźwig. Zamiatamy. Jakbyś się "kronikarzu niedorozwoju" (Monisiu, stop_ propagandzie itd) nie obracał - i tak d... z tyłu. Musisz się obracać 10 razy szybciej. Pruj się, wariuj, kwicz, wyj, miotaj, pień, szalej, pluj, gryź, fikaj nożynami, kopiuj-wklejaj - uwijaj się prędziutko. A ja na końcu, całkiem spokojnie, i tak Cię skasuję. I trollowskich centów nie będzie... "Całkiem spokojnie, wypiję trzecią kawę" (Ewa Bem). "Łomżunia, muzyczka, są koledzy, spokojnie, pomalutku" (z reklamy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe lubelskie dziadostwo.
No to cyk - i na dźwig. Zamiatamy. Jakbyś się "kronikarzu niedorozwoju" (Monisiu, stop_ propagandzie itd) nie obracał - i tak d... z tyłu. Musisz się obracać 10 razy szybciej. Pruj się, wariuj, kwicz, wyj, miotaj, pień, szalej, pluj, gryź, fikaj nożynami, kopiuj-wklejaj - uwijaj się prędziutko. A ja na końcu, całkiem spokojnie, i tak Cię skasuję. I trollowskich centów nie będzie... "Całkiem spokojnie, wypiję trzecią kawę" (Ewa Bem). "Łomżunia, muzyczka, są koledzy, spokojnie, pomalutku" (z reklamy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe lubelskie dziadostwo.
No to cyk - i na dźwig. Zamiatamy. Jakbyś się "kronikarzu niedorozwoju" (Monisiu, stop_ propagandzie itd) nie obracał - i tak d... z tyłu. Musisz się obracać 10 razy szybciej. Pruj się, wariuj, kwicz, wyj, miotaj, pień, szalej, pluj, gryź, fikaj nożynami, kopiuj-wklejaj - uwijaj się prędziutko. A ja na końcu, całkiem spokojnie, i tak Cię skasuję. I trollowskich centów nie będzie... "Całkiem spokojnie, wypiję trzecią kawę" (Ewa Bem). "Łomżunia, muzyczka, są koledzy, spokojnie, pomalutku" (z reklamy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe lubelskie dziadostwo.
Wyścigi sobie urządzasz, swojego multi klona też zaprosiłeś? Daremne żale, próżny trud.  No to cyk - i na dźwig. Zamiatamy. Jakbyś się "kronikarzu niedorozwoju" (Monisiu, stop_ propagandzie itd) nie obracał - i tak d... z tyłu. Musisz się obracać 10 razy szybciej. Pruj się, wariuj, kwicz, wyj, miotaj, pień, szalej, pluj, gryź, fikaj nożynami, kopiuj-wklejaj - uwijaj się prędziutko. A ja na końcu, całkiem spokojnie, i tak Cię skasuję. I trollowskich centów nie będzie... "Całkiem spokojnie, wypiję trzecią kawę" (Ewa Bem). "Łomżunia, muzyczka, są koledzy, spokojnie, pomalutku" (z reklamy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyścigi sobie urządzasz, swojego multi klona też zaprzęgłeś?
  Daremne żale, próżny trud. No to cyk - i na dźwig. Zamiatamy. Jakbyś się "kronikarzu niedorozwoju" (Monisiu, stop_ propagandzie itd) nie obracał - i tak d... z tyłu. Musisz się obracać 10 razy szybciej. Pruj się, wariuj, kwicz, wyj, miotaj, pień, szalej, pluj, gryź, fikaj nożynami, kopiuj-wklejaj - uwijaj się prędziutko. A ja na końcu, całkiem spokojnie, i tak Cię skasuję. I trollowskich centów nie będzie... "Całkiem spokojnie, wypiję trzecią kawę" (Ewa Bem). "Łomżunia, muzyczka, są koledzy, spokojnie, pomalutku" (z reklamy)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowe lubelskie dziadostwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...