Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Od pola do stołu. Spożywczy gigant PiS. Dla ludzi czy dla swoich?

Utworzony przez lublinsylwia, 1 kwietnia 2022 r. o 07:25 Powrót do artykułu
A ktoś tu prosi Jacka Bury żeby jechał po jego kapustę? To ma być uniezależnienie od wyzysku typu Jacek Bury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ja jestem chętny na Prezesa nic nie umie robić ale będę Bierny Mierny ale Wierny jak to w haśle PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powszechnie wiadomo, że takie stołki należą się tylko tym z pslu i po - wtedy jest cacy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli organizacją KGS zajmuje się Sasin to nic dobrego z tego nie będzie . Może ktoś wie co on jako wicepremier zrobił coś dobrego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina Sasinowi się powiększyła?? Skończy się jak z pądem z atomu, miliony na pensje i kupę kasy w gardła ,,nasze", jak w błoto..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przepis na macę dla gojów: tona cukierków plus tona kapusty, plus tona żyta równa się jedna miska ryżu. Można stosować u osób 65 plus i poniżej 12 roku życia, reszta może zjeść g.. z tego przepisu też wyjdzie tylko, bez żyta i cukierków, a kapusty wystarczy pół wiaderka i zalać gnojówką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...