Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Parkomaty nad Zalewem Zemborzyckim. Lepiej nie parkować tu na gapę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 czerwca 2019 r. o 08:18 Powrót do artykułu
Gdy uszkodzę samochód na tych dołach zwanych parkingiem -spotkamy się w sądzie. Ha ha super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko to nie jest cytat z filmu "Nie ma róży bez ognia " a z filmu "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz?". Sam komentarz bardzo fajny. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to nazywam słowem na zet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że na tym parkingu pobierane są opłaty i uważam, że są jeszcze za niskie. Nawierzchnia nie ma tu nic do rzeczy, przecież to parking leśny i nikt nie powinien w tym miejscu niczego asfaltować czy betonować. Pojazdy i ludzie zanieczyszczają las więc powinni płacić i nie biadolić. Poza tym nikt nikogo nie zmusza aby tam parkował, jak mu za drogo niech zostawi auto i przyjedzie MPK albo z buta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest normalne złodziejstwo kasa dla nierobów ,nieroby nigdy się nie najedzą zawsze im mało .Tyle powstało platnych i wraz im malo nie do nakarmienia lenie patentowane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- "MOSiR nie ingeruje w sposób prowadzenia działalności gospodarczej przez podmioty będące najemcami zarządzanych przez niego obiektów"- Może czas aby MOSiR brał odpowiedzialność za Sport i Rekreację w Lublinie. Powinno im zależeć na poprawianiu dostępu dla mieszkańców do aktywności fizycznej. Jesteśmy jednym z biedniejszych regionów i nie poprawimy tego podwyższając ceny za wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie na tych parkingach miejsca dla osób niepełnosprawnych, Zalew Zemborzycki pełni rolę obiektu miejskiego, samorządowego! Inwalidzi potrzebują tu przyjechać i zregenerować siły do życia w trudnej codzienności państwa nieprzyjaznego im. A gdzie urządzenia typu TOY TOY. Mamy XXI wiek a nie XIX, sikanie czy s....ie pomiędzy drzewami jest dość ryzykowne ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego klamiecie ze byl tak samo platny? wczesniej moglem przyjechac na tygodniu rano pobiegac godzinke. a teraz dodatkowe 4zl to chyba zrezygnuje z biegania. ciekawe jaki jest statut mosir ale raczej powinno w nim byc cos o zachecaniu do sportu a nie zniechecaniu. smieszne. moj ojciec budowal zalew za darmo w czynie spolecznym a ja z dziecmi nie moge pobiegac nad nim. xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyną sprawą, jaką dobrze załatwił pan Żuk to płatne parkingi wokół Zalewu Zemborzyckiego, są najdroższe w całej Polsce! Brawo panie Żuk, sukces na całą Europe! Cena parkingu w Marinie wzrosła o 330% Poprzednio za cały dzień 3 złote, obecnie 10! Parking jest płatny przeszło 20 lat. Pieniądze pobierały różne firmy, pan Żuk rządzi już trzecią kodencję, a drogi na terenie Mariny są w fatalnym stanie! Na co przeznaczane są pieniądze pobierane za parkowanie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parkujcie i płaćcie za zniszczony lakier na samochodach. Pod drzewami iglastymi kapnie żywica i po lakierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wogóle ogrodzić czky zalew spacer 10zł spacer z psem 25 zł wdech 5 zł a podobno tak wszystkim zależy bu mieszkańcy Lublina mieli jak najlepiej śmieszne to wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MoE wody polskie zrobią z tym coś bo to na śiłę zdzerstwo z pieniędzy z ludzi mam nadzieję że to ostatnie pomysły mosiru na tym zbiorniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ostatnio tam zaparkowałem,po godzinie 21. Oczywiście za wycieraczką miła niespodzianką. Mandat Tylko może ktoś by pomyślał o oświetleniu tego pieprzonego parkomatu, bo nie wiadomo gdzie stoi. Szok Złodziejstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że na tym parkingu pobierane są opłaty i uważam, że są jeszcze za niskie. Nawierzchnia nie ma tu nic do rzeczy, przecież to parking leśny i nikt nie powinien w tym miejscu niczego asfaltować czy betonować. Pojazdy i ludzie  zanieczyszczają las więc powinni płacić i nie biadolić. Poza tym nikt nikogo nie zmusza aby tam parkował, jak mu za drogo niech zostawi auto i przyjedzie MPK albo z buta.
 Zgadzam sie z Tobą w 100% i popieram, daje łapke w górę ale ponieważ nie jest widoczna przy tylu minusach to piszę. Te oceny na minus to albo trole albo obraz naszego roszczeniowego społeczeństwa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, również mnie w dniu wczorajszym spotała niemiła niespodzianka za szybą, mnie i wielu innych któzy chciali kupić bilecik a parkometr był zepsuty.... właścicielka ...bardzo opieszała osoba, śmieje sie tylko i ma gdziś krzywde ludzką... a w moim przypadku gdzie chciałem zapłacić a urządzenie było zepsute,,, dostałem 50 zł. kary. Pan robiący zdjęcia wyjął tabliczkę zza parkometru NIECZYNNY i szybkim krokiem się oddalał... reakcja oszukanych osób była natychmiastowa... ale nic to nie zmieniło. nawet dzisiejszy telefon do biura i rozmowa z właścicielką... wszystko miało miejsce w obecności dzieci.... które powiedziały ,że zostaliśmy oszukani... taki był spacer niedzielny z rodziną. może jest osoba/osoby które przeprowadziłby jakieś kontrole? weryfikację takiego procederu,,, bo to jest jawne okradanie ludzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jakis smiec z mosiru na to pozwolil!!! Vczy jakas lachudra od żuka Gdzie wyznaczone miejsca, monitoring, rozmieniarka, cieć wstawiaja budke i każą parkowac w tych korzeniach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...