Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Piotr Franaszek nie jest już dyrektorem CSK w Lublinie. Znamy nazwisko następcy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 lutego 2019 r. o 14:02 Powrót do artykułu
W końcu jakas dobra wiadomość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Nowy dyrektor zajmie się .... tymi co noszą krzesła wstyd dla jednostki .... grają i plotkują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***pochelm.hc.pl/?page=wydarzenie&id=50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swojego aby wsadzić kij że ani kontaktów w świecie kultury ani doświadczenia w kierowaniu taka jednostką
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojoj Pan Piotruś już nie pojeździ sobie barterową beemeczką:/ to takie przykre, ale i tak go łagodnie potraktowali. Pod zasłoną super managera kryje się niezły kombinator... a Wy ludzie dajecie się nabrać i go bronicie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ujawnij sie pracowniku csk, szkoda ze nie potrafisz powiedziec tego prosto w twarz cwaniaku ;) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden wart drugiego, jeden cwaniak i kombinator a drugi sługus pisiorow, będzie na każde ich zawołanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec tej miernoty do kopalni 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakbym powiedział to prosto w twarz to byś mnie zwolnił a teraz to możesz mnie w d... pocałować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak leczenie dżumy cholerą!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz znajdzie pracę w MOSIR jako animator kultury !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzysztof żuk-ZOBACZ (D)EFEKTY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje dzieci do dzisiaj wspominają wystawę rzeźb stalowych! Szkoda tego Franaszka. Fajne rzeczy tam robiło! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu nasza krzesła czy grają? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
murem za frankensteinem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli układ z Napoleonem Chełmskim przestaje obowiazywac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bonda" wypierniczyli? Może CSK przestanie być taką miernotą programową i miejscem spędów lewackich demagogów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaścianek.problemy robią z byle powodu.a to wożną zwolnili a to referenta a to dyrektora.wielkie mi aj waj.w innych krajach ludzie wiedzą że jak ich przyjęli to mogą zwolnić.nikt tronu nie dziedziczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bonda" wypierniczyli? Może CSK przestanie być taką miernotą programową i miejscem spędów lewackich demagogów.
 Co lewicowego było w ich programie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko łez brakuje jak u Sawickiej, albo tej śmiesznej prezydent z Łodzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...