Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kul stacza się po równi pochyłej. Rektor jest bardzo krótkowzrocznym człowiekiem. Mariaż z czarnkiem i z PiS, pośmiewisko związane z tworzeniem wydziału lekarskiego. Teraz na dodatek głębokie ukłony w kierunku obcej religii i cywilizacji. Nie żal mi wcale tej uczelni a obecny rektor już na zawsze otrzyma łatkę dewastatora. Przestaniesz KULu na własne życzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUL dawno powinien zmienić nazwę na ŻUL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następna kolegium rektorskie 1Rektor Kalinowski 2.Prorektor Przemysław Czarnek wraz  z żoną KUL wspiera rodziny 3.Jakiś Rabin 4.Absolwent studiów z Zakładów karnych 5 vacat-przedstawiciel nowej inicjatywy ,która zapewne się zrodzi w zamysle. Ks.Wierzbicki miał rację  no i gratulacje i podziękowania za dofinansowanie czasopism ***s://***kul.pl/sukces-czasopism-wydawanych-przez-kul,art_100469.html kolejna bańka wpadła Nie wazne,że nie mogą sie przebić na rynku ,wazne,ze u siebie są naj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rzekli do Niego Żydzi: 50 lat jeszcze nie masz, a Abrahama widziałeś? Rzekł do nich Jezus: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Zanim Abraham stał się, Ja JESTEM." J 8, 57
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Otoczyli Go Żydzi i mówili do Niego: Jeśli Ty jesteś Mesjaszem, powiedz nam otwarcie! Rzekł do nich Jezus: Powiedziałem wam, a nie wierzycie. Czyny, których dokonuję w imię mojego Ojca, świadczą o Mnie. Ale wy nie wierzycie, bo nie jesteście z moich owiec." ..... J10,22 ....Krew Jego na nas i na dzieci nasze"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marność nad marnościami Rabin oznajmia,że KUL zmienia bieg historii. A czemuż to zabrakło na otwarciu ministra.Przeciez trzeba bronić polskosci I po co mnożyć byty bez potrzeby .Czy nie mógł tym zajmować się Instytut Ekumeniczny. Nie zapominajmy,że na KUL są jeszcze inni,którzy od lat zajmują się tematyką judaistyczna. To tak jak kilka wydawnictw ,jakby nie mogło być jedno poważne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dzisiaj obejmujecie swojego żydowskiego brata z zobowiązaniem do naprawienia błędów przeszłości..." - napisał p. Skórka. Ciekawe, że żydzi o swoich błędach przeszłości raczej nie mówią. Właśnie, "Autor: Oprac." wciąż pisze "Żydzi" i "katolicy". Trzeba go poprawić, powstaje ośrodek "dialogu międzyreligijnego" pomiędzy judaistami (żydami) i katolikami, a nie narodami: Żydami i Polakami. (Sam KUL jest po części winny, bo powinien dać nazwę mówiącą o sprawach "judaistyczno-katolickich".) Niech tam "katolicy" kajają się przed żydami, tylko niech nie przemawiają w imieniu Narodu Polskiego i niech tego Narodu nie oczerniają. A władze naszego kraju nie powinny nic płacić na te biesiady i podróże obu wierzących w co innego stron.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Otoczyli Go Żydzi i mówili do Niego: Jeśli Ty jesteś Mesjaszem, powiedz nam otwarcie! Rzekł do nich Jezus: Powiedziałem wam, a nie wierzycie. Czyny, których dokonuję w imię mojego Ojca, świadczą o Mnie. Ale wy nie wierzycie, bo nie jesteście z moich owiec." ..... J10,22  ....Krew Jego na nas i na dzieci nasze"
 Każda myszka swój ogonek chwali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Rzekli do Niego Żydzi: 50 lat jeszcze nie masz, a Abrahama widziałeś? Rzekł do nich Jezus: Zaprawdę, zaprawdę, powiadam wam: Zanim Abraham stał się, Ja JESTEM." J 8, 57
 Niedorzeczność, zaprawdę, zaprawdę. Ale to u Jana, wśród steku innych bredni - zwłaszcza "apokaliptycznych".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biskupi polscy byli w Buczy i Irpieniu, .... „Cud ocalił Kijów od całkowitego zniszczenia” – powiedział abp (ekai.pl). Czarny z sheolu będzie miał co robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Jezus im [czyli żydom - mój przyp.] powiedział: Gdyby Bóg był waszym Ojcem, miłowalibyście mnie, gdyż ja od Boga wyszedłem i przyszedłem, a nie przyszedłem sam od siebie, ale on mnie posłał. Dlaczego nie pojmujecie tego, co mówię? Dlatego że nie możecie słuchać mojego słowa. Wy jesteście z waszego ojca – diabła i chcecie spełniać pożądliwości waszego ojca. On był mordercą od początku i nie został w prawdzie, bo nie ma w nim prawdy. Gdy mówi kłamstwo, mówi od siebie, bo jest kłamcą i ojcem kłamstwa." J 8,42-44 O czym tu debatować z żydami ??? Żydy kłaniają się mardukowi/lucyferowi a chrześcijanie Świętej Trójcy. Jak można łączyć diabła i Św. Trójcę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...