Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyli po zmianach za przejazd do szwagra zapłacę 60 groszy więcej?! W tej kalkulacji nie uwzględniłem kosztów wdrożenia nowego systemu i obsługi kredytu finansującego tę „innowację". Straci budżet miasta i państwa poprzez osłabienie wpływów z akcyzy na napoje wyskokowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama idea może i dobra, ale jej wykonanie w Łysogrodzie oznaczać będzie jak zwykle złupienie "plebsu" i utrudnienie mu poruszania się po terytoriach dewelo-okuP0wanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz wiem po co nam takie linie krajoznawcze jak 39 czy 42. A najlepsze zajazd na os. Widok... np. 26... Chore.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  • Niejako przy okazji można by wprowadzić lubelską walutę - żuka (na cześć samochodu); jeden żuk dzieliłby się na 100 parków (nazwa "park" ku chwale lubelskiej zieleni).
  • Ciekawe, jak pasażerowie przyjmą opłaty za multum przystanków w rejonie Dworca PKP lub bardzo blisko siebie umieszczone przystanki - np.: przy Lubelskiego Lipca (naprzeciwko zespołu basenów), na Felinie, przy Męczenników Majdanka ("Dulęby" i obok Sulisławickiej)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straci budżet miasta i państwa poprzez osłabienie wpływów z akcyzy na napoje wyskokowe.
Zmień lekarza. Lecz się na nogi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A właśnie, jak będzie rozwiązany problem zmiany trasy np. z powodu awarii MPWiK czy LPEC? Czy spółki te będą nam oddawać za zwiększoną ilość przejechanych przystanków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz wiem po co nam takie linie krajoznawcze jak 39 czy 42. A najlepsze zajazd na os. Widok... np. 26... Chore.
Sam jesteś chory to bardzo dobre rozwiązanie, jedyne połączenie osiedli Górki i Widok z UMCS i PSK4 i chwała miastu za to, powinno tam zajeżdżać jeszcze co najmniej 31. Poza tym - bo chyba jesteś słabno zorientowany w realiach ZTM - nie każdy kurs 26 zajeżdża na Widok, niestety..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów wodolej przylazł - i się bardzo stara - żeby dalej brodzić - w absurdu oparach. Znów wodolej przylazł - brednie w kółko płodzi - chociaż w tym absurdzie - po kolana brodzi. I myśli że kogoś - na te brednie "kupi" - więc odpowiem krótko - jak był, tak jest głupi. Niech mi nic nie życzy - nie spina na próżno - i leczy na nogi - na głowę za późno. Znów wodolej przylazł - z gnoju kupa wieprza -jak nie ma co robić - do mnie się przy.... Ciągle chce mnie ugryźć - to z prawa, to z lewa - a ja małe psiny - zwyczajnie olewam. Nie, nie będziesz pisał - co Ci się podoba - w środku kupa śmiecia - choć z wierzchu ozdoba. Nie będziesz bazgrolił - nikogo wyzywał - nie znasz się, nic nie wiesz - to się nie odzywaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sorry może się czepiam ale z tymi biletami to nie żadna rewolucja parę lat temu już były tzw bilety czasowe ale ponoć przestały być opłacalne (zakorkowane ulice)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takim osobistościom jak ja
Łomatko jedynasta, buhahahahahahahahahahaha.  Znów wodolej przylazł - i się bardzo stara - żeby dalej brodzić - w absurdu oparach. Znów wodolej przylazł - brednie w kółko płodzi - chociaż w tym absurdzie - po kolana brodzi. I myśli że kogoś - na te brednie "kupi" - więc odpowiem krótko - jak był, tak jest głupi. Niech mi nic nie życzy - nie spina na próżno - i leczy na nogi - na głowę za późno. Znów wodolej przylazł - z gnoju kupa wieprza -jak nie ma co robić - do mnie się przy.... Ciągle chce mnie ugryźć - to z prawa, to z lewa - a ja małe psiny - zwyczajnie olewam. Nie, nie będziesz pisał - co Ci się podoba - w środku kupa śmiecia - choć z wierzchu ozdoba. Nie będziesz bazgrolił - nikogo wyzywał - nie znasz się, nic nie wiesz - to się nie odzywaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...