Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

PiS kontra Maj. Kłótnia na sesji Rady Miasta Puławy

Utworzony przez elaric, 4 czerwca 2021 r. o 19:15 Powrót do artykułu
Zawsze byłam j jestem za PiS. Lecz nie tym puławskim czy kraśnickim. To co robią na sesjach to wstyd na całą Polskę. Pani Bożeno. Opamiętajcie się !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto się przyjrzeć i zastanowić jak wygląda praca, troska i opieka nad dziećmi pewnej pani,. Jej zacietrzewienie, złość i tupet wymalowany na twarzy przeraża. Jak tu się nie myśleć komu powierzmy pod opiekę pedagogiczną nasze dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrząc na to co wyprawia ta istota człekokształtna, jestem za obowiązkowymi corocznymi badaniami psychicznymi pedagogów !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada, parodia i zgorszenie. Ludzie drwią i kpią z prawilnych januszy nazywając ten cyrk PUŁAWSKĄ NOCĄ KABARETOWĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pastwienie i nagonka na miasto oraz na prezydenta miasta. Permanentny mobbing. Ohyda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ciekawości przejrzałem wszystkie konta na fb działaczy pis. Smaga, Krygier, Jarząbkowa, Binczak i na żadnym zdjęciu ze wspólnych imprez nie ma fotografii z Majem choćby w tle. Czy ktoś robi z tego problem?! Zarzucanie prezydentowi że na swoim fb nie umieszcza zdjęć działaczy pis to jakiś ponury żart! Druga sprawa jak mało trzeba mieć klasy żeby wypominać komuś że pracował krótko na etacie. Znam ludzi którzy pół życia przepracowali na umowach cywilnoprawnych. Panie i Panowie z pisu ci ludzie są gorsi?! To się w głowie nie mieści czym ci radni się zajmują...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy wkurw jest na to, że wszystkie te fałszywe, styropianowe legendy, tacy jak płatny kapuś SB, TW Bolek, brylują w szczujniach, z dumnie podniesionym zdRadzieckim łbem, a prawdziwi bohaterowie z tamtych lat żyją w zapomnieniu z dala od zgiełku, często w biedzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze byłam j jestem za PiS. Lecz nie tym puławskim czy kraśnickim. To co robią na sesjach to wstyd na całą Polskę. Pani Bożeno. Opamiętajcie się !
 Typowe zachowanie PiSdzieckich, niezależnie od poziomu robienia polityki. To samo można zobaczyć podczas obrad sejmu. XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy wkurw jest na to, że wszystkie te fałszywe, styropianowe legendy, tacy jak płatny kapuś SB, TW Bolek, brylują w szczujniach, z dumnie podniesionym zdRadzieckim łbem, a prawdziwi bohaterowie z tamtych lat żyją w zapomnieniu z dala od zgiełku, często w biedzie....
 A jaki to ma związek z tą PiSdziecką błazenadą? XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tylko mam nadzieję że przy następnych wyborach Puławianie więcej tego samego błędu nie popełnią i postawią w prawidłowym miejscu swój głos. To co się dzieje w tej radzie to jakieś żarty i kpiny. Te spotkania widzę coraz częściej służą jakimś przepychankom jak tego słucham to czasami żałuję za ta małpa kiedyś z drzewa zlazła. Czy ta pani powinna być przewodniczącą takie oto pytanie zadam? Żenujące zachowanie, ale świadczy to tylko i wyłącznie o tej Pani.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...