Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Śmiertelny wypadek. Kierowca autobusu PKS wyjechał z drogi podporządkowanej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 grudnia 2019 r. o 09:11 Powrót do artykułu
Dziadek po 60-tce to na emeryturę a ni w trasę autobusem. Znając życie to jeździł na czarno na jakiejś pobliskiej szkole. Bo to przecież wyjdzie taniej dla prywaciarza,.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W przypadku śmiertelnego zdarzenia komunikacyjnego należy pamiętać, iż rodzinie osoby zmarłej, należy się zadośćuczynienie z polisy OC sprawcy zdarzenia. Polecam skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą automobile expert, która pomoże ubiegać się o wszystkie przewidziane prawem świadczenia. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grzegorzu, może już nie dużo mu brakowało, zresztą takie wysokie te emerytury, że nie ma co sie dziwic, ze ludzie wolą dalej pracowac, no i 60 to nie jest tak bardzo dużo, mój teść ma tyle to co ma nie jeździć? Moze to nie wina wieku, tylko jak to mówią rytyna zabija.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No zawodowy kierowca kieruje najlepiej a rodzinie współczuję tak " wspaniałych” świat szczególnie rodzicom wiem przeżyłam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prędkość określą biegli, może jechał 200 km/ h w co wątpię patrząc na markę i model auta, natomiast to nie będzie miało wpływu na orzeczenie winy. Tutaj bezwzględnie winę ponosi kierowca autobusu. Prawda jest taka, że ten gościu mógł nawet za***ać z prędkością światła. To nic nie zmienia z perspektywy przepisów prawa. Włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej musisz się upewnić, że możesz to zrobić bezpiecznie. To jest warunek nadrzędny, rozumiesz już? Prawo jazdy kupione na Ukrainie czy jak? Kurwa ludzie. Ogarnijcie się. Przecież to są podstawy przepisów o ruchu drogowym, dosłownie elementarz.
 Nie mógł za**ać z prędkością światła, bo wtedy byłby tak samo winny.  zanm przypadek uniewinienia kierowcy, który wyjeżdzał ( zestaw ciężarówka z przyczepą)z podporzadkowanej na skrzyżowaniu, niefortunnie usytuowanym na łuku drogi, ale... było tam ograniczenie do 70 km/h, a wjechał w niego jadący z pierwszeństwem, koleś, który miał na liczniku ponad 140 km/h, i biegli orzekli, że nie było szans go dostrzec i wyjechać w taki sposób żeby nie wymusić( biorąc pod uwagę, jego prędkość) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest problem na Polskich drogach. Interpretacja przepisów przez ,,zawodowych kierowców''. Janusze twierdzący, że można wymuszać bo ktoś jedzie np. za szybko są dla mnie poprostu skończonymi idiotami. Nic więcej. Przez takich giną ludzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można wymuszać, ale może być niemożliwe zauważyć kierowcę znacznie przekraczającego prędkość wyskakującego zza łuku drogi lub wzniesienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy PKS to komuniści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o Szeryf drogi z pierwszenstwem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...