Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Policjant z nieoznakowanego BMW dostał mandat. Przyłapał go inny kierowca [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 września 2019 r. o 12:49 Powrót do artykułu
Potraktowany jak każdy inny kierowca? W takim razie nie muszę nawet z nimi rozmawiać. Nie chce mi się gadać z kierowcami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo będzie więcej filmów z ty gliniarskim bmw z ryk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co nie zmienia faktu że facet wjechał na czerwonym bo żółte już było jak BMW zjezdzalo ze skrzyżowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od kiedy w automacie jest pedał hamulca pod lewą nogą ?? Po prawej stronie masz gaz hamulec i to by było na tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest też taki filmik co taki gruby łysy policjant jedzie tym bmw na czerwonym świetle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie umie jeździć automatem to po co wsiada za kółko. Pomyliły mu się pedały jaka szkoda. Policjancik amatorek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak widac policji w nieoznakowanych wozach yanosik by sie przydał xd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za gamoń
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Generalnie wykazalabym trochę wyrozumiałości... przesiadam się na co dzień z automatu w manual ... ale moja pierwsza jazda wyglądała dokładnie tak samo ... niestety zrobiłam awaryjne hamowanie przy manewrze skrętu w prawo na placu manewrowym. Pocwiczylam zanim ruszyłam na drogę i każdemu to radzę. Wtedy często w manualu używa się sprzęgła i faktycznie lewa noga zahamowalam nagle. To był pierwszy i ostatni raz. Już więcej tego błędu nie popelnikam a kierowcy za bmka gratuluję refleksu bo one mają hamulce jak zylety więc bardzo trudno było ominąć kolizję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne zachowanie ale od razu gościa nagrywać i wysyłać (bo jechał BMW - choć mi też źle kię ta marka kojarzy ale bez przesady..!) do netu nagranie?! ZAKAZ KAMEREK! Może jak ci debile z kamerkami ( którzy "zawsze" jeżdżą zgodnie z przepisami) ponagrywają więcej policjantów do ukarania mandatem, to Policja sama wystąpi o zakaz tych ***onych kamerek bo nie będzie miał kto jeździć! Uważam, że EWENTUALNIE materiały z tych wideorejestratorów powinny być dopuszczone jako dowód wykroczenia bądź przestępstwa WYŁĄCZNIE w przypadku kolizji bądź wypadku! Tymczasem mamy szeryfów i jednocześnie cioty jeżdżące z kamerkami ale trzęsących portkami! I taka szmata ma prawo jazdy?! Jechałem kiedyś w Poznaniu Marcelińską i jest taki odcinek drogi na którym przeważa podwójna ciągła - choć są odcinki kilkunastometrowe z przerywaną. Przede mną jedzie 25-35/h jakiś samochód. Nie mogę c***a wyprzedzić, co chwilę przyhamowuje tak, jakby nie wiedział gdzie jest - rejestracja poznańska. Nagle patrzę a tu pod jego lusterkiem KAMERKA ! I myślę sobie: ty ***ie ***ony!! Czysta prowokacja! S***el utrudniał ruch powolna "jazdą" i tylko wyczekiwał aż ktoś go wyprzedzi na podwójnej!!! I takich ***ów jest pełno! W normalnym państwie to Policja jest od zabezpieczania dróg i wyłapywania wykroczeń oraz przestępstw drogowych! Za to zabrać prawko na pół roku c***owi i niech w tramwaju nagrywa dopóki w mordę od jakiegoś pasażera nie dostanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro ten krawężnik nie potrafi jeździć samochodem z "automatem", to go przenieść na szczotkę do kibla !!! Za nasze pieniądze wozi się kundel jeden nowoczesnym samochodem i stwarza zagrożenie na drodze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajne BMW, nie stać mnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...