Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Burmistrz Świdnika o protestujących: "bydło" i "użyteczni idioci"

Utworzony przez komentator_dziennik, 4 listopada 2020 r. o 16:14 Powrót do artykułu
Szacun dla burmistrza, że w komentarzu do protestów powstrzymał się od słów J...ć i w.........ć. A uczestnicy marszów "mogą być dumni" że mają krew na rękach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ugrupowanie które będzie szło do wyborów z hasłem maksymalnie dwóch kadencji dla każdego stanowiska wybieranego w wyborach (burmistrz, prezydent, poseł, senator) będzie miało mój głos. Wykopmy zawodowych polityków ze stołków a dajmy szansę tym co znajdą choć trochę życie.
 Przecież PiS już to wprowasdziło w 2018. Tyle, że bez działania wstecz, wiec "Dżekson" ma szansę być jeszcze raz wybrany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ugrupowanie które będzie szło do wyborów z hasłem maksymalnie dwóch kadencji dla każdego stanowiska wybieranego w wyborach (burmistrz, prezydent, poseł, senator) będzie miało mój głos. Wykopmy zawodowych polityków ze stołków a dajmy szansę tym co znajdą choć trochę życie.
Przecież PiS już to wprowasdziło w 2018. Tyle, że bez działania wstecz, wiec "Dżekson" ma szansę być jeszcze raz wybrany.
 Wprowadziło ale tylko w samorządach aby wyciąć popularnych prezydentów miast gdzie nie mogli wygrać. Taki Jackson to tylko mała ofiara tego systemu. Piszę żeby ktoś poszedł krok dalej - o posłach i senatorach żeby raz na zawsze zniknęli ze sceny posłowie co posłami od lat 90 XX wieku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu tu się dziwić takiej pogardy do innych u polityka bolszewickiej partii PiS. Przecież od 5 lat politycy Ci prawie codziennie epatują mową pogardy i nienawiści. Po zawrotnej karierze Pana Czarnaka zaczynam sądzić iż zajadłość i obrzydlistwo wypowiedzi stało się to klasyfikatorem w ich partyjnej hierarchii. Bardzo przykre, że przez to cierpią niewinni obrażani ludzie. Mam nadzieję, że karma wróci i partyni hejterzy zapłacą za swoje chamskie wypowiedzi .
 Przykro to jest twojemu staremu ze takiego lewego przydupasa spłodzil,jakbyscie wczesniej zaczeli walczyc o "swoje" to by cie stara wysrobała I wszyscy byli by zadowoleni. A ile by sie pozbyła problemòw i kłopotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewacy zawsze dewastowali społeczeństwa. Okazywali się tępakami, bo całe te rewolucje były sterowane - patrz agent niemiecki zyd Lenin. Naziole niemieccy, komuchy lenina, che, mao, i afrykańscy "liderzy"... ot barbarzyńcy XX i XXI wieku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spotykamy się pod oborą "tego BYDŁA" Robimy mu z doopy jesień średniowiecza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie burmistrzu proszę nie obrażać swoich wyborców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...