Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy rok szkolny w poniedziałek. Niektórzy skończą lekcje o 18.40

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 sierpnia 2019 r. o 09:40 Powrót do artykułu
A czy nadal jeszcze można zapisać się u Państwa na studia? Zalezy mi na tym, żeby był to tryb stacjonarny. Chociaż zdaję sobie sprawę, że może być już za późno....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! Figa, rekrutacja na wielu kierunkach jest jeszcze otwarta. Jeżeli interesuje Cię konkretny kierunek to sugeruję skontaktować się z dziekanatem danego oddziału w celu ustalenia czy są jeszcze wolne miejsca. Zapraszam! Pozdrawiam, Renata Mazur Online Ekspert WSB Studia I stopnia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Udało się zaczynam na wsb. Myślałam że nie zdążę. Dobrze że mozna było przez internet zapisać się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja niestety nie dałem rady w tym roku mysle ze w nastepnym spróbuje tylko nie na koniec rekrutacji :D WSB ma fajne kierunki studiów 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...