Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
strona 8 / 9
Jestem świadomym obywatelem i naukowcem, ale jednocześnie chcę dalej żyć, jak każdy człowiek. Chcę żyć z bliskimi mi osobami. Dzięki dotychczasowym szczepieniom udało się skutecznie wyeliminować lub zmniejszyć liczbę zachorowań w świecie na wiele śmiertelnych chorób, tym sposobem uratować życie zarówno starszych pokoleń jak i niewinnych dzieci. Skala zakażeń koronawirusem i zachorowań na COVID-19 na świecie jest przerażająca. Gospodarki chylą się ku upadkowi, a ludzie tracąc pracę - tracą nadzieję. Ja po prostu marzę o tym, żeby w przyszłości przytulić się do dziecka mojego syna, którego chyba jeszcze nie planuje.
Tak, przyjmę szczepionkę na Covid-19. Uważam, że jest mi to potrzebne.
Będę się szczepił. Uważam, że nie poradzimy sobie z tą chorobą w inny sposób niż skorzystanie ze szczepionki.