INNE

Waldemar Kołcun, trener MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski, w towarzystwie mistrzyń Polski – Moniki Skinder (z lewej) oraz Karoliny Kuć (z prawej)

Znakomity występ Moniki Skinder na mistrzostwach Polski w Jakuszycach

Zawodniczka MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski wywalczyła tam dwa złote medale

Drużyna Solidarności PZL Świdnik – mistrzowie województwa lubelskiego w futsalu na 2023 rok. Górny rząd od lewej: Michał Piotrowicz (rady Sejmiku Województwa Lubelskiego), Marcin Szyjduk, Paweł Szyjduk, Adam Słowik, Sebastian Król. Dolny rząd od lewej: Kamil Wierzbicki, Dariusz Komarzeniec, Igor Szewczyk, Mateusz Warda.

W Świdniku rozegrane zostały IV Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w futsalu

Zawody odbyły się w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego. Wzięło w nich udział 10 drużyn

Cezary Oleksiejczuk to fan wielu sportów, również tych motorowych

Cezary Oleksiejczuk udanie zaprezentował się na gali Fight Exclusive Night 45

Polak pokonał w Ząbkach Mansura Abdurzakova

Aleksandra Mirosław (KW Kotłownia Lublin): Za rekordy świata nie pojadę do Paryża

Rozmowa z Aleksandrą Mirosław, zawodniczką Klubu Wspinaczkowego Kotłownia Lublin

Przemysław Runowski odniósł w Łęcznej efektowne zwycięstwo

W Łęcznej odbyła się gala Madness Cage Fighting 8

W walce wieczory Przemysław Runowski nie dał szans Patrykowi Semeniukowi

Pięć zawodniczek Cementu-Gryfa Chełm stanęło na podium zawodów w Karlinie

Juniorki Cementu Gryfa Chełm na medal

Zawodniczki Cementu-Gryfa Chełm udanie wystąpiły w Pucharze Polski kadetek oraz Turnieju Nadziei Olimpijskich Krajów Wyszechradzkich w grupie juniorek.

Nkululeko Ndlovu miał swój dzień w meczu w Aleksandrowie Łódzkim, mimo to lublinianie przegrali 22:30 z Budo 2011

Budo 2011 Aleksandrów Łódzki – Edach Budowlani Lublin 30:22. Początek był obiecujący

W pierwszej kolejce rundy rewanżowej Edach Budowlani Lublin przegrali na wyjeździe z Budo 2011 Aleksandrów Łódzki 22:30.

Aleksandra Mirosław z KW Kotłownia Lublin - nowa mistrzyni Polski, która 15-metrową ścianę pokonała w czasie 6,39 sekundy

Aleksandra Mirosław mistrzynią Polski we wspinaczce na czas [zdjęcia]

Aleksandra Mirosław z Klubu Wspinaczkowego Kotłownia Lublin oraz zawodnik KU AZS ANS Tarnów Marcin Dzieński zostali mistrzami Polski we wspinaczce na czas. Lublinianka w biegu finałowym pokonała 15-metrową ściankę w czasie 6,39 sekundy.

Wspinaczka sportowa: Puchar Polski i mistrzostwa Polski już w weekend w Lublinie

W sobotę i niedzielę w Lublinie rozegrane zostaną Puchar Polski oraz mistrzostwa Polski seniorów i młodzieżowców. Zawody odbędą się w hali sportowej Uniwersytetu Medycznego, przy ul. Witolda Chodźki 15.

Edach Budowlani Lublin kontra wicelider, czyli nowa nazwa, ale stary rywal

W spotkaniu na szczycie w ramach pierwszej kolejki rundy rewanżowej Edach Budowlani zmierzą się na wyjeździe z Budo 2011 Aleksandrów Łódzki. Pierwszy gwizdek w niedzielę, o godzinie 14. Transmisja w TVP Sport.

Posnania Poznań - Edach Budowlani Lublin 5:39. Nadrobili zaległości

W zaległym spotkanie dziewiątej kolejki Edach Budowlani Lublin wygrali na wyjeździe z Posnanią Poznań 39:5. Klasą błysnął Nkululeko Ndlovu, zdobywca 19 punktów

HME w Stambule: Sofia Ennaoui z brązowym medalem, pechowy Dominik Kopeć

Nasza kandydatka do medalu na Halowych Mistrzostwach Europy w Stambule nie zawiodła. Sofia Ennaoui wywalczyła brąz w biegu na 1500 metrów. Wielkiego pecha miał za to Dominik Kopeć, który na 60 metrów był czwarty, a miejsce na podium przegrał o… 0,001 sekundy!

MŚ w narciarstwie klasycznym. Polska bez medalu w konkursie drużynowym

W sobotnim konkursie drużynowym na skoczni dużej w Planicy z dużym niedosytem dla Polaków. Biało-Czerwoni walczyli do samego końca o medal, ale ostatecznie zajęli najmniej lubiane dla sportowców – czwarte miejsce. Złoty medal zdobyli Słoweńcy, srebro Norwegia, a brąz Austria

MŚ w narciarstwie klasycznym. Dawid Kubacki brązowym medalistą na skoczni dużej

Drugi konkurs i drugi medal Biało-Czerwonych na mistrzostwach świata w Planicy. Po złotym medalu Piotra Żyły na skoczni normalnej brązowy krążek w konkursie na skoczni dużej wywalczył Dawid Kubacki

Edach Budowlani Lublin w sobotę zagrają z Posnanią. Chcą walczyć o medal

W pierwszym meczu w tym roku Edach Budowlani zmierzą się na wyjeździe z Posnanią. Pierwszy gwizdek w sobotę, o godzinie 14, transmisja w TVP Sport.

Sofia Ennaoui będzie jedna z naszych kandydatek do podium podczas HME w Stambule

Nasza piątka na Halowe Mistrzostwa Europy w Stambule

W czwartek startują Halowe Mistrzostwa Europy w Stambule. Reprezentacja Polski wysłała do Turcji 27 osób. W tym gronie jest czwórka zawodników AZS UMCS Lublin: Sofia Ennaoui, Michał Rozmys, Jakub Lempach i Alicja Wrona-Kutrzepa, a także Dominik Kopeć z Agrosu Zamość.

W Centrum Historii Sportu w Lublinie odbył się wernisaż wystawy fotograficznej „Pokazać światu siłę. Kadra narodowa Ukrainy w judo osób niesłyszących”

Jej autorem jest Arkadiusz Zawadzki

Iwo Borowiec z Cementu-Gryf Chełm zdobył srebrny medal podczas Pucharu Polski Kadetów

Iwo Borowiec z Cementu-Gryfa Chełm ze srebrem Pucharu Polski Kadetów

Zawodnik Cementu-Gryfa Chełm Iwo Borowiec zdobył srebrny medal podczas Pucharu Polski Kadetów w stylu klasycznym.

Damian Tymosz odniósł w piątek wyraźne zwycięstwo

Damian Tymosz pokonał Anatolija Conopliova podczas gai Babilon Boxing Night

Gala bokserska odbyła się w Nowym Dworze Mazowieckim

MŚ w narciarstwie klasycznym. Piotr Żyła ze złotym medalem na skoczni normalnej!

Piotr Żyła po raz drugi z rzędu złotym medalistą mistrzostw świata. Popularny „Wiewiór” medal z najcenniejszego kruszcu na skoczni normalnej wywalczył w spektakularny sposób. Polak po pierwszej serii był dopiero na 13. miejscu, ale w drugiej serii pobił rekord skoczni i ostatecznie triumfował w Planicy

Grzegorz Staręga był najlepszy w Biegu Samorządowców rozgrywanym w ramach Biegu Hetmańskiego

Dziś ruszają mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym w Planicy

W weekend w Tomaszowie Lubelskim odbyły się dwie duże imprezy – otwarte mistrzostwa Polski zrzeszenia LZS oraz tradycyjny Bieg Hetmański. A już dzisiaj w Planicy Monika Skinder z MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelskim powalczy w sprincie podczas mistrzostw świata w Planicy

Szymon Szymonowicz z Cementu-Gryfa Chełm zdobył srebrny medal podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski seniorów w stylu klasycznym.

Dobry występ zapaśników z naszego regionu w Mistrzostwach Polski seniorów w stylu klasycznym

Szymon Szymonowicz i Piotr Lewandowski z Cementu-Gryfa Chełm zajęli drugie lokaty podczas Międzynarodowych Mistrzostw Polski seniorów w stylu klasycznym. Także ze srebrem wrócił trzeci z przedstawicieli naszego regionu Jakub Wach z Olimpu Janów Lubelski

W Kocudzy zawodnicy Cementu-Gryfa Chełm zdobyli 11 złotych medali

Dobry występ zawodników Cementu-Gryfa Chełm w Kocudzy

W miejscowości koło Janowa Lubelskiego rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubelskiego dzieci, młodzików i kadetów

Aleksandra Mirosław (Sportowiec 2022 roku): Dlaczego wspinaczka? Chciałam być taka, jak siostra

Rozmowa z Aleksandrą Mirosław, zawodniczką KW Kotłownia Lublin, zwyciężczynią Plebiscytu Dziennika Wschodniego na Najlepszego Sportowca 2022 roku

Dominik Kopeć i Michał Rozmys ze złotymi medalami, Sofia Ennaoui ze srebrem na HMP w Toruniu

Trzy medale naszych zawodników na 67. PZLA Halowych Mistrzostwach Polski, które w sobotę rozpoczęły się w Toruniu. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Dominik Kopeć z Agrosu Zamość w biegu na 60 metrów oraz Michał Rozmys (AZS UMCS Lublin) na 1500 metrów. Tym razem srebrnym krążkiem musiała się zadowolić Sofia Ennaoui.