ZAPASY

MKS Cement-Gryf Chełm jako gospodarz II rzutu Ligi Powiatowej wielokrotnie stawał na podium

MKS Cement-Gryf Chełm z kolejnymi medalami

MKS Cement-Gryf Chełm gospodarzem II rzutu Ligi Powiatowej w zapasach dzieci i młodzieży. Organizatorzy wielokrotnie stawali na podium

Młode zapaśniczki Cementu-Gryfa Chełm zdobyła 17 medali podczas mistrzostw w Lublinie

Zawodniczki Cementu-Gryfa Chełm wywalczyły w Lublinie 17 medali

Młode zawodniczki Cementu-Gryfa Chełm wywalczyły 17 medali i zajęły pierwsze miejsce podczas Otwartych Mistrzostwa Województwa Lubelskiego.

Młodzi zapaśnicy z Chełma wrócili z Krzemienia z 23 medalami

Cement-Gryf Chełm wywalczył 23 medale w Krzemieniu

Cement-Gryf Chełm najlepszy podczas zawodów w Krzemieniu. Młodzi chełmianie podczas mistrzowskich zmagań zdobyli 23 medale.

Zapaśniczki Cementu Gryfa Chełm bardzo udanie zaprezentowały się na matach Pucharu Polski w Poznaniu

Dziesięć medali Cementu-Gryfa Chełm podczas Pucharu Polski seniorek i seniorów

Zawodniczki Cementu-Gryfa Chełm zdobyły osiem, a zawodnicy dwa medale podczas Pucharu Polski seniorek i seniorów, odpowiednio w Poznaniu i Radomiu. Dodatkowo chełmianki wygrały rywalizację drużynową.

Młode zapaśniczki Cementu-Gryfa Chełm stanęły na podium w Pucharze Polski

Cement-Gryf Chełm drugi w Pucharze Polski kadetek

Zawodniczki Cementu-Gryfa stanęły na podium Pucharu Polski kadetek. Jako drużyna chełmianki zdobyły też puchar za drugie miejsce.

Zawodnicy Cementu-Gryfa Chełm mają za sobą kolejny udany rok

Cement-Gryf Chełm w 2020 roku wywalczył 82 medale

Cement-Gryf Chełm podsumował rok 2020. Mimo pandemii koronawirusa chełmski klub ma powody do zadowolenia

Zapaśnicy Cementu-Gryfa Chełm wrócili z Olsztyna z trzema medalami

Zapaśnicy Cementu-Gryfa Chełm udanie startowali w zawodach w Olsztynie

To tam rozegrany został Ogólnopolski Turniej Kwalifikacyjny – XLIX Turniej o Puchar Warmii i Mazur. Na matach zaprezentowało się siedmioro zawodników z Chełma.

Katarzyna Krawczyk zajęła w Belgradzie trzecie miejsce

Katarzyna Krawczyk zajęła trzecie miejsce w Pucharze Świata

Katarzyna Krawczyk stanęła na najniższym stopniu podium podczas Pucharu Świata rozgrywanego w Belgradzie. Zawodniczka Cementu-Gryfa Chełm startowała w kategorii 55 kg. W walce o brązowy medal zapaśniczka z naszego regionu pokonała Mołdawiankę Marianę Dagutan 7:0.

Zapaśniczki Cementu-Gryfa Chełm nagrodzone przez Marszałka Województwa Lubelskiego

Zawodniczki Cementu Gryfa Chełm mogą zaliczyć kończący się rok do udanych

Anna Król została młodzieżową mistrzynią Polski

Dwa medale Cementu-Gryfa Chełm na młodzieżowych mistrzostwach Polski w zapasach

Zawodniczka Cementu-Gryfa Chełm Anna Król zdobyła złoty medal młodzieżowych mistrzostw Polski rozegranych w Środzie Wielkopolskiej.

Marta Gajowniczek zdobyła w Zgierzu złoty medal

Dwa medale zapaśniczek Cementu Gryfa Chełm w Zgierzu

Dwa medale wywalczyły zawodniczki Cementu-Gryfa Chełm podczas rozegranych w Zgierzu międzywojewódzkich mistrzostw młodziczek.

Szymon Szymonowicz został wicemistrzem Polski

Zawodnik Cementu-Gryfa Chełm zdobył srebrny medal mistrzostw Polski

Szymon Szymonowicz dokonał tego podczas zawodów rozegranych w Radomiu. 20-letni wychowanek Cementu-Gryfa Chełm po drodze od srebrnego medalu walczył jak równy z równym z bardziej doświadczonymi rywalami odnosząc kolejne zwycięstwa.

Szymon Szymomowicz zdobył brąz na Węgrzech

Sukces Szymona Szymonowicza na Węgrzech

Zawodnik Cementu-Gryfa Chełm powrócił z Węgier z brązowym medalem w Zapasach

W Chełmie rywalizowali najmłodsi adepci zapasów

W Chełmie rozegrany został Powiatowy Turniej dzieci i młodzików w zapasach

Zawody odbyły się w dniach 7-8 marca w hali MKS Cement-Gryf Chełm.

(grom)

Zapaśniczki Cementu-Gryfa Chełm wróciły z Ukrainy z dwoma medalami

Zawodniczki Cementu-Gryfa Chełm wywalczyły dwa medale podczas Międzynarodowego Turnieju na Ukrainie

Chełmianki już po raz kolejny skorzystały z zaproszenia zaprzyjaźnionego ukraińskiego Klubu Sportowego Faworit z Klesiva do udziału w międzynarodowej rywalizacji

Zawodnicy Cementu-Gryfa Chełm okazali się najlepsi w województwie lubelskim

Cement-Gryf najlepszy w województwie w rywalizacji dzieci i młodzieży

26 medali i tytuł najlepszej drużyny w województwie wywalczyli młodzi reprezentanci Cementu-Gryfa Chełm podczas rozegranych w Kocudzy koło Janowa Lubelskiego mistrzostw województwa dzieci, młodzików i kadetów. Zmagania młodych zapaśników rozpoczęły tegoroczny sezon w najmłodszych grupach wiekowych.

Piąte miejsce Katarzyny Krawczyk na mistrzostwach Europy w zapasach

Katarzyna Krawczyk piąta w ME w Rzymie. Magomedmurad Gadzhiev mistrzem Europy w stylu wolnym w kategorii do 70 kg.

Katarzyna Krawczyk z Cementu-Gryfa Chełm będzie reprezentować Polskę podczas mistrzostw Europy w Rzymie

Katarzyna Krawczyk z Cementu Gryfa Chełm weźmie udział w mistrzostwach Europy

Katarzyna Krawczyk z Cementu-Gryfa Chełm będzie reprezentować Polskę w mistrzostwach Europy w Rzymie. Chełmianka wystartuje w kategorii wagowej do 53 kg i na macie zobaczymy ją w czwartek. Pierwszą przeciwniczką będzie Turczynka Zeynep Yetgil.

Zawodniczki Cementu-Gryfa Chełm wystąpiły w Międzynarodowym Turnieju Flatz Austria Open 2020

Największą niespodziankę sprawiła debiutantka w kadrze, zaledwie 15-letnia, Wiktoria Kamela

Zapaśniczki z Chełma zostały klubowym mistrzem Polski

Cement-Gryf Chełm został klubowym mistrzem Polski

To efekt dokonań klubu w roku 2019. Polski Związek Zapaśniczy ogłosił coroczny ranking na najlepsze kluby i zawodników minionego sezonu.

Z Cementu-Gryfa Chełm 42 zapaśników i zapaśniczek znalazło się w kadrze Polski w różnych kategoriach wiekowych

Cement Gryf Chełm reprezentantami kraju stoi!

Cement Gryf Chełm będzie miał licznych reprezentantów w poszczególnych kadrach narodowych

Młode zapaśniczki Cementu Gryf Chełm wróciły z Ukrainy z czterema medalami

Zawodniczki Cementu Gryf stanęły na podium turnieju na Ukrainie

Natomiast w Zalesiu najmłodsi przedstawiciele chełmskiego klubu wywalczyli siedem medali

Szymon Szymomowicz nie miał sobie równych podczas zawodów w Rosji

Świetny występ Szymona Szymonowicza w Rosji

Zawodnik Cementu-Gryfa Chełm Szymon Szymonowicz okazał się bezkonkurencyjny podczas turnieju w Rosji

Chełmianin Paweł Zagórski został mistrzem Polski weteranów

Paweł Zagórski najlepszy w mistrzostwach Polski weteranów

Zawodnik Cementu-Gryfa Chełm Paweł Zagórski najlepszy w mistrzostwach Polski weteranów

W Chinach Katarzyna Krawczyk zdobyła brązowy medal

Katarzyna Krawczyk trzecia na zawodach w Chinach

Katarzyna Krawczyk stanęła na najniższym stopniu podium podczas VII Światowych Wojskowych Igrzysk Sportowych