Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Autor

Jacek Szymczyk

Lista artykułów:

W piątek w nałęczowie odbędzie się koncert muzyki sakralnej. (Archiwum)

VI Festiwal Wokalny "Belcanto 2008”

Końcówka tego tygodnia upłynie w uzdrowiskowym miasteczku nad Bystrą i Bochotniczanką pod znakiem pięknego śpiewu.

Gwiazda dnia elektronicznego Mosqitoo. (Kayax)

Festiwal "Przestrzeń Muzyki Live" w Zamościu

Sobota to dzień rockowy z koncertami grup: Dezerter, Happysad i Hey. Niedziela to dzień elektroniczny z występami m.in. Mosqitoo i Noviki.

Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska zaśpiewają w Janowie w niedzielę. (EMI)

Zjawiskowe dania i muzyka na żywo

Płonący udziec nadziewany kaszą podany na szablach - na tę imprezę warto się wybrać już tylko po to, by zobaczyć taką potrawę.

Dziś o godz.17 pokazana zostanie debiutancka fabuła José Padilhy "Elitarni".

Filmy nad Wisłą i nad Wieprzem

W ten weekend kinomani będą mieli nie lada dylemat. Zaliczyć do końca kazimiersko-janowiecką imprezę czy jechać na zwierzyniecką.

Film wejdzie na ekrany kinowe 29 sierpnia. (Archiwum)

Czwartek na Festiwalu "Dwa Brzegi”

Premiera filmu \"Niebo nad Paryżem” to największe wydarzenie szóstego dnia kazimiersko-janowieckiej imprezy.

„Żywot Mateusza” Witolda Leszczyńskiego 40 lat temu znalazł się w konkursie canneńskiego festiwalu f

Środa na Festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi”

Dziś na kazimiersko-janowieckiej imprezie dzień bez premier filmowych. Za to z niezwykle ciekawymi starociami.

Stonesi zagrają z ekranu na kazimierskim zamku. (Rolling Stones Property)

Wtorek na Festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi”

Dziś na kazimiersko-janowieckiej imprezie tylko jedna premiera filmowa. Ale za to bardzo interesująca.

Dziś w Kazimierzu premiera hiszpańskiej  komedii "Wieża Suso”. (Archiwum)

W poniedziałek na Festiwalu Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi”

Trzy zagraniczne premiery filmowe, kolejne projekcje w ramach interesujących cykli - tak będzie dziś na kazimiersko-janowieckiej imprezie.

Lubelskie trio beatbokserskie Al-Fatnujah
 (Archiwum)

Lubelski zespół Al-Fatnujah na Diverse Edition

Diverse Edition to największa doroczna potańcówka plażowa w Polsce. Odbywa się na plaży w Chałupach na Półwyspie Helskim.

Carlos do Carmo, najwybitniejszy pieśniarz fado. (Archiwum)

W sobotę startuje Festiwal Filmu i Sztuki "Dwa Brzegi”

Kazimierz Dolny, Janowiec. Podczas festiwalu zobaczymu m.in. premierowe pokazy najnowszego filmu Łukasza Barczyka.