Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Piątkę licealistek z „5” połączyła miłość do zwierząt. Nastolatki stworzyły stronę internetową, a teraz piszą poradnik. Wszystko w szczytnym celu.
Po czterech latach przerwy Bal Młodych powrócił na Aleje Zygmuntowskie. Impreza od lat jest wpisana w kalendarz dorastających katolików.
W chwili obecnej zdecydowanie częściej możemy mówić o trudnościach rekrutacyjnych pracodawców, niż trudnościach w znalezieniu zatrudnienia. O prognozach na regionalnym rynku rozmawiamy z Piotrem Krzesińskim z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie
Na Lublin patrzymy głównie przez pryzmat Starego Miasta, które jest piękne i fotogeniczne, ale to jednak Śródmieście jest dla mnie niekończącą się inspiracją, może dlatego, że tego piękna trzeba tam poszukać – rozmowa z Anetą Sarną-Blachani, autorką zdjęć do albumu „Lublin w czasach secesji”
Profesor Radosław Dobrowolski rozpoczął urzędowanie w czasach pandemii. W pustej sali Chatki Żaka za pośrednictwem Internetu inaugurował nowy rok akademicki. Po 3 latach, tym razem w nowych okolicznościach, chce kontynuować swoją misję.
Ryby cierpią tak samo jak inne zwierzęta. Tylko bezgłośnie. Polska tradycja wigilijna oznacza ich gehennę. Czy Sejm zakaże sprzedaży żywych karpi?
UMCS wzbogacił się o kolejnych doktorów i doktorów habilitowanych. Po latach pracy przyszła pora na ich uroczystą promocję. To jeden z najbardziej miłych akcentów w życiu naukowym.
W nadchodzących wyborach młodzież z czterech państw członkowskich UE będzie wrzucała swój głos do urn. Polscy nastolatkowie są w gorszej sytuacji niż ich rówieśnicy, ale w przyszłości może się to zmienić
Reforma systemu miała im zapewnić godne warunki do rozwoju, bez konieczności podejmowania pracy. Stypendia zostały jednak „zjedzone” przez inflację
Kryminał Ćwirleja wyciąga potwory z szafy, które mogły czaić się za rogiem. To przejmująca, ale też intrygująca historia, o której nie da się tak łatwo zapomnieć.