Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Chomik europejski mimo że uważany za szkodnika upraw rolnych ze względu na rzadkie występowanie został wpisanych na listę gatunków chronionych. Zwierzaka udało się spotkać pracownikowi Nadleśnictwa Lubartów. I to w dość dramatycznych okolicznościach.
Do zdarzenia doszło 23 maja w Szkole Tańca w galerii handlowej przy ul. Urzędowskiej w Kraśniku.
Do wypadku doszło kilka minut po północy na ul. Diamentowej w Lublinie.
Do zdarzenia doszło 6 czerwca w jednym ze sklepów w galerii handlowej przy ul. Witosa.
Do zdarzenia doszło ok. godz. 14.10 na Al. Racławickich. Informację o wypadku dostaliśmy od Czytelnika.
Do wypadku doszło ok. godz. 16.15 na al. Witosa w Lublinie.
Pomoc strażaków była potrzebna po wypadku, do którego doszło w piątek między Łucką, a Sernikami.
Do nieszczęśliwego wypadku doszło w niedzielę popołudniu w Kluczkowicach (pow. opolski). 5-letni chłopiec jadący rowerkiem po ulicy został potrącony przez samochód.
Do wypadku doszło w sobotę po godz. 14 na ul. 1 Maja w Tarnogrodzie.
Do wypadku doszło przed godz. 9 na ul. Łęczyńskiej w Lublinie, niedaleko stacji paliw Statoil i wyjazdu z ul. Przyjaźni.