Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Pięć małych borsuków trafiło pod opiekę szczecińskiej fundacji opiekującej się dzikimi zwierzętami. Na początku nie miały nawet sił, by jeść, a ich ciała roiły się od pasożytów.
Prognoza pogody na najbliższe dni sugeruje znaczną poprawę. Przestanie padać, a na niebie pojawi się słońce. W niedzielę pogodnie, tylko na wschodzie oraz południowym-wschodzie kraju pochmurno i miejscami opady deszczu do 1-5 mm. Od 10 st. na północnym-wschodzie, 13 w centrum kraju do 14 na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. Wiatr wschodni i północno-wschodni, słaby i umiarkowany, okresami dość silny.
W wieku 72 lat, po długiej i ciężkiej chorobie, zmarł profesor Wiktor Osiatyński, prawnik, pisarz, publicysta, wykładowca akademicki, działacz społeczny. Wiktor Osiatyński studiował prawo i socjologię na Uniwersytecie Warszawskim i w Polskiej Akademii Nauk. Uzyskał stopień naukowy doktora w zakresie socjologii. Następnie otrzymał stopień doktora habilitowanego nauk prawnych.
Walka Władimir Kliczko - Anthony Joshua już 29.04.2017. Anthony Joshua zmierzy się z Władimirem Klitschko na Wembley. Transmisja online - gdzie obejrzeć walkę?
Platforma Obywatelska jest nowym liderem w sondażu poparcia dla partii politycznych, który przeprowadził Kantar Millward Brown dla "Faktów" TVN i TVN24.
Fryderyki 2017 - kto dostał nagrody? W środę wieczorem w Teatrze Polskim odbyła się uroczysta gala, na której już po raz 23. uhonorowano statuetkami najlepszych polskich artystów. Wielki sukces odniósł Organek.
Spada liczba osób uznających katastrofę smoleńską za wynik zamachu. Z badania Kantar Millward Brown SA dla Faktów TVN i TVN24 wynika, że przeciwko takiemu stawianiu sprawy opowiada się obecnie dwie trzecie pytanych.
Wiceszefowa i rzeczniczka Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer została wybrana nową przewodniczącą sejmowego klubu tej partii. Zastąpiła Ryszarda Petru, który pozostaje szefem Nowoczesnej. O zmianie poinformowali oboje na konferencji prasowej w Sejmie.
– Nie rozumiem wypowiedzi pani minister Streżyńskiej, dlatego że nigdy nie podnosiła na posiedzeniach rządu wątpliwości co do wprowadzanych przez rząd propozycji i projektów – stwierdziła premier Beata Szydło, komentując wypowiedzi minister Anny Streżyńskiej.