Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Katowice. Runął strop piwnicy w Katowicach. Na parterze budynku nikt nie mieszkał, ale trwał tam remont. Pod gruzami uwięzione były cztery osoby. Ratownicy mieli z nimi kontakt i wszystkim udało się pomóc. Rannych przewieziono do szpitala. W stanie ciężkim jest jeden z poszkodowanych. Ma szesnaście lat.
Poważni, maksymalnie skoncentrowani, skupieni za zajęciach. Polscy szczypiorniści odbyli ostatni trening przed ponie-działkowym meczem ostatniej szansy przeciwko Rosji. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20.45
Na kontach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest obecnie ponad 7 milionów 139 tys. złotych - poinformował ok. godz. 11 szef WOŚP Jerzy Owsiak.
Kamil Stoch jako pierwszy Polak w historii wygrał konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle. Nasz mistrz olimpijski prowadził już po pierwszej serii konkursu, w której osiągnął 133 metry. Taką samą odległość uzyskał Stefan Kraft, jednak nasz reprezentant skakał z niższej belki, przez co dzięki bonifikacie wyprzedzał Austriaka o 3,4 punktu.
Drugi mecz i druga przegrana Polaków na mistrzostwach świata piłkarzy ręcznych. Po porażce z Norwegią 20:22 tym razem nasza reprezentacja uległa Brazylijczykom 24:28, niestety prezentując dużo słabszy handball.
Najskuteczniejszy zawodnik Premiership Diego Costa z Chelsea nie zagra w najbliższym spotkaniu The Blues z Leicester. Powód? Angielska prasa donosi, że doszło do konfliktu zawodnika ze sztabem szkoleniowym klubu z Londynu. Piłkarz narzekał na uraz, ale lekarze twierdzą, że nic mu nie dolega. W tle jest ponoć bajeczna oferta z Chin.
Ryczywół (woj. wielkopolskie). Pięć osób - matka i czterej dorośli synowie - zginęło w wyniku pożaru domu wielorodzinnego w miejscowości Ryczywół w woj. wielkopolskim. Jedna osoba przebywa w szpitalu. Przyczyny pożaru badają policja i prokuratura.
Na ogół pochmurno i słaby śnieg. Od -2 st. na Nizinie Szczecińskiej do 0 w rejonie Zatoki Gdańskiej. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, z zachodu. Ciśnienie rośnie, w Warszawie w południe 986 hPa.
Nieznani sprawcy zniszczyli pomnik Leo Messiego w Buenos Aires.
Włoscy lekarze znają się na swoim fachu. Przekonał się o tym Arkadiusz Milik. Polski napastnik, który w lecie za ponad 30 milionów euro przeniósł się z Ajaksu Amsterdam do Napoli ostatnio leczył kontuzję kolana.