Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.
Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)
Będzie można potańczyć i pomóc 1,5-rocznemu Dawidkowi, który urodził się bez prawej rączki i wadą lewej.
Gratka dla miłośników stand-upu w Puławach. W najbliższym czasie w tamtejszych lokalach wystąpi troje popularnych komików: Błażej Krajewski, Rafał Rutkowski i Magda Kubicka.
W czwartek 28 lutego o godz. 20 w Pracowniach Kultury Tatary (ul. Hutnicza 28a) wystąpi młoda wokalistka Monika Kowalczyk.
Więcej jest pytań o nią niż odpowiedzi. Podobnie jest z jej pracami. Możliwe, że gdzieś w prywatnych zbiorach przetrwały wojnę. Autorka zginęła około 1942 roku, podczas likwidacji lubelskiego getta. Najprawdopodobniej.
We wtorek, 26 lutego o godz. 18 na scenie Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) wystąpi zespół Shukar Gila z koncertem romansów i pieśni cygańskich "Rumba hitana".
Dzielnicowy Dom Kultury Czechów (ul. Kiepury 5a) na spotkanie dla dorosłych, podczas którego odbędą się zajęcia poświęcone oswajaniu tremy. Wydarzenia zaplanowano na środę, 27 lutego o godz. 17.
W ramach cyklu Miasto movie w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w środę, 27 lutego o godz. 19 zobaczymy najnowszy film Stevena Spielberga "Player One".
W piątek, 15 lutego o godz. 18 w Centrum konferencyjnym na Zamku w Janowie Podlaskim odbędzie się wernisaż wystawy "Szukamy Nikifora". Zobaczymy prace wyłonione w VII edycji konkursu.
Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza wszystkich chętnych do udziału w warsztatach fotograficznych dla dorosłych. - Nasze zajęcia łączą teorię z praktyką - zachęcają organizatorzy. Dwudniowe warsztaty odbędą się 30 marca i 13 kwietnia 2019 roku w godzinach 9-18.
W piątek, 15 lutego o godz. 19 w Starej Octowni w Puławach (ul. Zielona 36) wystąpi formacja Old Klezmer Trio.
24 lutego o godz. 16 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie miał miejsce pokaz spektaklu Teatru Chorea "Rój. Sekretne życie społeczne".
Restauracja REJS w Puławach (ul. Portowa 2) zaprasza na wyjątkowy, walentynkowy koncert w wykonaniu Nataszy Ivy "Wszystko przez miłość". Wydarzenie zostanie zorganizowane 15 lutego o godz. 19.
W czwartek, 21 lutego o godz. 18 w ramach cyklu "W stronę krótkich form" w Domu Słów (ul. Żmigród 1 / Królewska 7) będzie można spotkać autorkę Olgę Hund.
W piątek, 15 lutego o godz. 19 w Zabytkowych Podziemiach w Nałęczowie (ul. Lipowa 27) wystąpi małżeństwo Łukasz Jemioła i Magdalena Jemioła z wyjątkowym, walentynkowym koncertem.
W piątek, 8 marca o godz. 18.30 na scenie klubu Dom Kultury (Krakowskie Przedmieście 19) wystąpi raper Otsochodzi z promocją albumu "Miłość".
Przed nami kolejna odsłona Splat!Night w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12). W środę, 20 lutego o godz. 19 i dzień później o godz. 19.30 będą miały miejsce projekcje filmu "Heavy Trip".
Do środy trwają zapisy na warsztaty kreatywnego pisania „Napady Weny”. W programie: przepis na powieść, od której nie można się oderwać. Warsztaty są bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona.
"Homar z Biedronki" to tytuł najnowszego programu Rafała Rutkowskiego, który komik zaprezentuje podczas występu w Klubie Graffiti w Lublinie (al. Piłsudskiego 13) 17 lutego o godz. 19.
Kultowy horror Stanleya Kubricka "Lśnienie" zobaczymy 20 lutego o godz. 19 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a).
Lubelskie Multikino zaprasza w piątek, 15 lutego o godz. 22 na "antywalentynkowy" Nocny Maraton Filmowy. W repertuarze horrory: "Prodigy. Opętany", "Zakon świętej Agaty", "Korpo" i "Endless".